JUV-PRM2 Juventas Juventas

Parawan medyczny dwuczęściowy metalowy

440,00 zł

bruttow tym 8% VAT

Dostępny na zamówienie

Do ustalenia


Płatność

Produkt dostępny w kategoriach:

Ilość w opakowaniu: 1 szt.
Rozmiar: 134 x 165 x 48 cm

Parawan medyczny dwuczęściowy zbudowany jest z metalowych rurek, dzięki czemu jest stabilny i wytrzymały.

Ekran wykonany jest z elanobawełny medycznej, która charakteryzuje się wytrzymałością i jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Zamiast elanobawełny na zamówienie Klienta może wystąpić także materiał zmywalny.
Parawan medyczny dwuczęściowy ze względu na swoją konstrukcję jest bardzo lekki i praktyczny. Ustanowiony jest na metalowych kółkach, dzięki czemu w sposób przede wszystkim cichy z łatwością przesuniemy go w dowolne miejsce bez ryzyka poślizgu. Swobodne przeniesienie ułatwia pracę i nie zakłóca jej rytmu.
Parawan medyczny dwuczęściowy jest jednym z niezbędnych elementów wyposażenia gabinetu lekarskiego i kosmetycznego. Zapewnia on pacjentowi komfort i wygodę podczas wizyty u specjalisty. Oferowany parawan ze względu na swój rozmiar, jest przede wszystkim kompatybilny z każdym gabinetem. Nie zajmuje on dużo miejsca, ale jest wystarczający by zapewnić dyskrecję i komfort podczas badania. 
Posiada niezbędne wymiary, by zapewnić jak najlepszą wygodę  i udogodnienie dla pacjenta i lekarza. Jeśli interesuje Cię mniejszy lub większy, bardziej rozbudowany parawan- znajdziesz go u nas!

Odcień ekranu należy wybrać przy zakupie, poniżej znajduje się tabela kolorów.
Podana cena jest cena podstawową  i w zależności od wybranych opcji może ulec zmianie.

Wybrane dodatkowe opcje prosimy o wpisanie w uwagach do zamówienia.

Dane techniczne :
  • Szerokość: 134 cm
  • Wysokość: 165 cm
  • Głębokość: 48 cm

Inne produkty w kategorii Parawany: