KAMED-BTUR KAMED KAMED

Basen sanitarny- turkusowy

15,50 zł

bruttow tym 8% VAT

Do 5 dni roboczych


Płatność
Ilość w opakowaniu: 1 szt.

Basen sanitarny jest produktem przeznaczonym do stosowania w placówkach medycznych, szpitalach, ale także w warunkach domowych.

Basen szpitalny bardzo pomaga ludziom obłożnie chorym, ponieważ dzięki niemu, jest możliwość załagodzenia przebiegu choroby czy długotrwałego urazu. Jest przeznaczony także dla ludzi, którzy są zmuszeni stale przebywać w łóżku. Basen sanitarny służy do załatwiania potrzeb fizjologicznych w pozycji leżącej bądź półsiedzącej. Jest on bardzo lekki i przyjemny w kontakcie z ciałem. Tworzywo, z którego jest wykonany basen szpitalny pozwala na dowolne mycie powszechnie dostępnymi środkami czyszczącymi. Jego wszechstronna możliwość higieny wynika z tego, że jest on wykonany z materiału odpornego na działanie preparatów dezynfekujących, które w swoim składzie zawierają aldehydy, związki chloru i czwartorzędowe zasady amonowe.
Sterylizacja w autoklawie może nastąpić w temperaturze do 120 stopni C w czasie nie dłuższym niż 30 minut.

Wyrób posiada Deklarację Zgodności z wymaganiami Dyrektywy 93/42. Przeprowadzono procedurę nadania mu znaku CE, oraz został wpisany do Rejestru Wyrobów Medycznych Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Inne produkty w kategorii Baseny: