ZBM304 ABES ABES

Stół-biurko jednostanowiskowe Alicja Zbm 304

1530,00 zł

bruttow tym 23% VAT

Dostępny na zamówienie

Do ustalenia


Płatność

Produkt dostępny w kategoriach:

Ilość w opakowaniu: 1
Rozmiar: 740 x 1800 x 800 mm

Firma ABES zajmuje się produkcją mebli metalowych na zamówienie takich jak sejfy, regały magazynowe, szafy metalowe oraz meble medyczne. Kompleksowo zaopatruję swoimi meblami takie placówki jak  biura, banki, urzędy, zakłady pracy jak również osoby prywatne. Proponowane przez firmę produkty posiadają zaufanie szerokiego grona użytkowników, co potwierdza ich niezawodność i wysoką jakość.

Opis produktu:
Metalowy piękny Stół firmy ABES jest biurkiem jednostanowiskowym. Posiada zaokrąglony blat, estetyczny i zgrabny kształt nogi. Metalowy Stelaż wykonany ze stalowych profili zamkniętych, ze stopkami wyrównującymi wysokość. Biurko świetnie sprawdzi się w gabinecie lekarskim z elementami takimi jak kontenerek - Szp 403 lub Szp 404.

Specyfikacja techniczna:
Waga 52 kg.
Wymiary: 740 x 1800 x 800 mm.
Do biurka proponujemy kontenerek - Szp 403 lub Szp 404
PALETA KOLORÓW RAL:*KOLORY MOGĄ NIE ODPOWIADAĆ KOLOROM RZECZYWISTYM, Z UWAGI NA RÓŻNE PARAMETRY MONITORÓW, KART GRAFICZNYCH I ICH USTAWIEŃ. FIRMA NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA RÓŻNICE MIĘDZY PONIŻSZYMI PALETAMI A EFEKTEM KOŃCOWYM WIDOCZNYM NA WYROBIE.

*Niniejsza tabela ma jedynie na celu przybliżone przedstawienie kolorów. Zastrzegamy sobie możliwość występowania nieznacznych odstępstw od podanych kolorów, co nie uprawnia do zgłaszania reklamacji. Zastrzegamy sobie również możliwość zmian konstrukcyjnych w wyrobach, z zachowaniem walorów użytkowych, co może nieznacznie wpływać na ich wygląd.

Inne produkty w kategorii Biurka lekarskie: