JUV-PRM1 Juventas Juventas

Parawan medyczny jednoczęściowy metalowy

299,00 zł

bruttow tym 8% VAT

Dostępny na zamówienie

Do ustalenia


Płatność

Produkt dostępny w kategoriach:

Ilość w opakowaniu: 1 szt.
Rozmiar: 82-94 x 165 x 58 cm

Parawan medyczny jednoczęściowy zbudowany jest z metalowych rurek, dzięki czemu jest stabilny i wytrzymały. Ekran wykonany jest z elanobawełny medycznej, która charakteryzuje się wytrzymałością i jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Zamiast elanobawełny na zamówienie Klienta może wystąpić także materiał zmywalny. Odcień ekranu należy wybrać przy zakupie, poniżej znajduje się tabela kolorów.

Parawan medyczny jednoczęściowy ze względu na swoją konstrukcję jest bardzo lekki i praktyczny. Ustanowiony jest na metalowych kółkach, dzięki czemu w sposób przede wszystkim cichy z łatwością przesuniemy go w dowolne miejsce bez ryzyka poślizgu. Swobodne przeniesienie ułatwia pracę i nie zakłóca jej rytmu.
Parawan medyczny jednoczęściowy jest jednym z niezbędnych elementów wyposażenia gabinetu lekarskiego i kosmetycznego. Zapewnia on pacjentowi komfort i wygodę podczas wizyty u specjalisty. Oferowany parawan ze względu na swój rozmiar, jest przede wszystkim kompatybilny z każdym gabinetem. Nie zajmuje on dużo miejsca, ale jest wystarczający by zapewnić dyskrecję i komfort podczas badania. 
Posiada niezbędne wymiary, by zapewnić jak najlepszą wygodę  i udogodnienie dla pacjenta i lekarza. Jeśli interesuje Cię większy, bardziej rozbudowany parawan- znajdziesz go u nas!
Podana cena jest cena podstawową  i w zależności od wybranych opcji może ulec zmianie. 

Wybrany kolor ekranu prosimy dopisanie w uwagach do zamówienia.


Dane techniczne :
  • Szerokość: 82 cm lub 94 cm
  • Wysokość: 165 cm
  • Głębokość: 58 cm

Inne produkty w kategorii Parawany: