MO-8-L Mondo Mondo

Rękawice nitrylowe bezpudrowe różowe rozm. L - 100 szt.

18,00 zł

bruttow tym 8% VAT

Do 5 dni roboczych


Płatność
Ilość w opakowaniu: 100 szt.
Rozmiar: L

Rękawice nitrylowe bezpudrowe różowe rozm. L - 100 szt..

Oferujemy Państwu najwyższej jakości rękawice nitrylowe bezpudrowe w eleganckim różowym kolorze. Model takich rękawiczek posiadamy także w rozmiarach: XS, S, M, L, XL

Rękawiczki te wykonane są z syntetycznego kauczuku nitrylowego, są niesterylne i niejałowe. Jedną z najważniejszych cech tego produktu jest brak lateksu- więc osoby, u których stwierdzono alergię na kauczuk naturalny (lateks), z pewnością mogą korzystać z nitrylowych rękawic. Są doskonałą alternatywą dla klasycznych produktów lateksowych. Materiał, z którego zostały wyprodukowane,  charakteryzuje się lepszą wytrzymałością i rozciągliwością. W porównaniu do rękawiczek lateksowych i winylowych, rękawice te są bardziej odporne na przebicia i przecięcia. Mieszanka nitrylu sprawia, że są szczególnie elastyczne i zapewniają najwyższy komfort. 
Dodatkowo rękawice nitrylowe bezpudrowe są wzbogacone o teksturowanie na końcach palców, co pozwala na lepszą stabilność nawet wilgotnych przedmiotów. 

Oferowane przez nas rękawice nitrylowe bezpudrowe znajdują szerokie zastosowanie w:
- badaniach diagnostycznych
- badaniach lekarskich
- opiece pielęgniarskiej
- laboratoriach medycznych i analitycznych
- kontakcie z żywnością
- chronią ręce przed chemikaliami w przemyśle i gospodarstwie domowym

Pamiętajmy o tym, że używane rękawice mogą być zanieczyszczone zakaźnymi lub innymi niebezpiecznymi substancjami. Należy się ich pozbyć zgodnie z obowiązującymi lokalnymi przepisami. Zakopywanie lub spalanie rękawic należy przeprowadzać w warunkach kontrolowanych. 
Zapewniamy Państwu produkty najwyższej jakości, a w zakresie rękawiczek posiadamy bogatą ofertę, w której każdy znajdzie produkt odpowiedni dla swoich potrzeb.
Proponowane tutaj rękawice nitrylowe  bezpudrowe są w eleganckim różowym kolorze i w rozmiarze L, jeśli interesują Państwa inne rozmiary i kolory zachęcamy do obejrzenia naszych innych ofert.Rękawice nitrylowe bezpudrowe, które posiadamy spełniają wszelkie normy jakościowe:
• Spełniają zasadnicze wymagania Dyrektywy o Wyrobach Medycznych 93/42/EWG zmienionej Dyrektywą 2007/47/WE dla wyrobów medycznych Klasy 1.
• Spełniają przepisy Dyrektywy o Środków Ochrony Indywidualnej 89/686/EWG w Kategorii III.
• Są zgodne z europejskimi normami zharmonizowanymi: EN455, EN420 i EN374.
• Produkowane są zgodnie z Systemami Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 i ISO 13485:2003. 
• Zgodne z normą ASTM F1671 (Test przenikania wirusów).
• Bezpieczne dla kontaktu z żywnością: zgodne z Rozporządzeniem Komisji (WE) Nr 10/2011, Rozporządzeniem (WE) Nr 1935/2004 oraz Rozporządzeniem Komisji (WE) Nr 2023/2006.

Inne produkty w kategorii Rękawiczki nitrylowe: