Diag-GOLD-Strip Diagnosis Diagnosis

Paski Diagnostic GOLD Strip 50 szt.

36,90 zł

bruttow tym 8% VAT

Do 5 dni roboczych


Płatność
Ilość w opakowaniu: 50 szt.

Paski Diagnostic GOLD Strip 50 szt.

Pasek testowy do pomiaru poziomu glukozy we krwi Diagnostic GOLD STRIP posiada elektrodę, która mierzy poziomy glukozy. Glukoza zawarta w próbce krwi miesza się z odczynnikami na pasku testowym, co powoduje powstanie prądu elektrycznego o niewielkim natężeniu. 

Natężenie wytworzonego prądu zależy od ilości glukozy we krwi. Glukometr Diagnostic GOLD mierzy natężenie prądu i przelicza wynik pomiaru na ilość glukozy zawartej we krwi. Wartość stężenia glukozy pojawia się na wyświetlaczu LCD glukometru. Gdy kropla krwi zostanie wchłonięta przez końcówkę paska testowego Diagnostic GOLD STRIP, pole reakcyjne paska automatycznie zasysa krew przez siły kapilarne. 

Kiedy całe pole reakcyjne (żółte pole) jest wypełnione, glukometr Diagnostic GOLD rozpoczyna pomiar poziomu glukozy. To prosty i praktyczny system codziennego monitorowania poziomu glukozy.

PRZEZNACZENIE:
Pasek testowy do pomiaru poziomu glukozy we krwi Diagnostic GOLD STRIP przeznaczony jest do samodzielnego pomiaru poziomu glukozy przez pacjenta w pełnej krwi włośniczkowej pobranej z opuszki palca, dłoni, przedramienia lub ramienia. Pasek przeznaczony jest do użytku zewnętrznego (diagnostyka in vitro), wyłącznie z glukometrem Diagnostic GOLD.

SKŁAD CHEMICZNY ODCZYNNIKA: substancja czynna (na 100 pasków)Oksydaza glukozy (GOD) 300 jednostek Cyjanożelazian potasu (nośnik elektronów) 9,0 mg

Opakowanie: 50 szt.

Inne produkty w kategorii Glukometry: