VA-034 Varia Varia

Elektrody przyssawkowe 15 mm

13,90 zł

bruttow tym 8% VAT

Do 5 dni roboczych


Płatność

Produkt dostępny w kategoriach:

Ilość w opakowaniu: 1 szt.
Rozmiar: 15 mm

Zestaw zawiera sześć sztuk elektrod przyssawkowych wykorzystywanych do badań elektrokardiograficznych czyli EKG. 

Elektrody dostępne są w dwóch rozmiarach- duże przeznaczone dla osób dorosłych i w rozmiarze pediatrycznym- dla dzieci. Komplet elektrod dostępny jest w kolorze niebieskim. Czujnik elektrody wykonany jest z Ag/AgCl. Oferowane przez nas elektrody  przyssawkowe przedsercowe przeznaczone są do ciągłego monitorowania i diagnostyki. Produkt jest wielokrotnego użytku i jest niesterylny. Gruszka elektrody wykonana jest z wysokiej jakości gumy, a średnica miseczki wynosi 15 mm. Elektrody te umieszczane są na ciele pacjenta w badaniu spoczynkowym. Uchwyt mocujący elektrod przeznaczony jest do połączenia z wtykiem typu banan  4 mm. Podczas analizy, aparat EKG rejestruje zmiany potencjału elektrycznego, jakie zachodzą na powierzchni ciała pod wpływem prądu elektrycznego wytwarzanego i rozchodzącego się w sercu. 

Elektrody przyssawkowe przedsercowe są niezbędnym elementem przy wykonywaniu badania na aparatach EKG i monitorach funkcji życiowych. Nasza firma posiada w sprzedaży również elektrody przyssawkowe przedsercowe do dorosłych i młodzieży.


PARAMETRY TECHNICZNE
 
- typ: wielokrotnego użycia, niesterylna
- czujnik: Ag/AgCl
- rozmiar: średnica elektrody 15 mm
- kolor: niebieski kolor gruszki
- termin ważności: 24 miesiące od daty produkcji
- opakowanie zbiorcze: 6 szt.
 
Wyrób medyczny klasy I, produkowany zgodnie z Dyrektywą o wyrobach medycznych 93/42/EEC.Inne produkty w kategorii Elektrody: