SZK-318/3 ABES ABES

Szafka kartotekowa Szk318/3 na kopertę z kartą pacjenta

1050,00 zł

bruttow tym 23% VAT

Dostępny na zamówienie

Do ustalenia


Płatność

Produkt dostępny w kategoriach:

Ilość w opakowaniu: 1 szt.
Rozmiar: 83 x 61 x 63 cm

Opis produktu:
Metalowe szafy kartotekowe typ Szk 318/3 . Trzy szufladowe szafy metalowe kartotekowe do przechowywania kopert z dokumentacją lekarska.

Metalowe szafki kartotekowe przeznaczone są do biur, przychodni lekarskich, rejestracji, biur projektowych  i wielu innych użytkowników. Każda szuflada szafki  kartotekowej Szk może być opisana dzięki przyklejonym szyldzikom. W sposób łatwy i czytelny skatalogujesz swój  zbiór dokumentów i szybko  go odszukasz .  Szuflady zamontowane są  na metalowych  prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie z zabezpieczeniem przed wypadaniem. Co gwarantuje nam bezpieczeństwo obsługi szafy kartotekowe.. Wysuw szuflad szafy metalowe kartotekowej Szk Malow  umożliwia łatwy dostęp do wszystkich przechowywanych  dokumentów . Szafki  kartotekowe  metalowe  Malow w standardzie mają instalowane zamki kluczowe w systemie tzw. .MASTER. Do zamka kluczowego  dołączone są 2 klucze. Do każdej szafki szufladowe  Szk Malow  dołączona jest instrukcja obsługi oraz  elementy do poziomowania szafy. Prawidłowe wypoziomowanie szafy  umożliwia bezawaryjne użytkowanie  metalowej szafy kartotekowe. Szafki kartotekowe Malow wykonane są z blachy stalowej, a dół szafki tzw. wieniec dolny szafki  z blachy ocynkowanej.

Zapewniamy :
  •         wysoką jakość wykonania mebli metalowych na zamówienie*
  •         bogata ofertę mebli ,
  •         profesjonalną i miła obsługę,
  •         doświadczenie naszych pracowników ,
  •         transport mebli do klienta*

PALETA KOLORÓW RAL:

*KOLORY MOGĄ NIE ODPOWIADAĆ KOLOROM RZECZYWISTYM, Z UWAGI NA RÓŻNE PARAMETRY MONITORÓW, KART GRAFICZNYCH I ICH USTAWIEŃ. FIRMA NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA RÓŻNICE MIĘDZY PONIŻSZYMI PALETAMI A EFEKTEM KOŃCOWYM WIDOCZNYM NA WYROBIE.

*Niniejsza tabela ma jedynie na celu przybliżone przedstawienie kolorów. Zastrzegamy sobie możliwość występowania nieznacznych odstępstw od podanych kolorów, co nie uprawnia do zgłaszania reklamacji. Zastrzegamy sobie również możliwość zmian konstrukcyjnych w wyrobach, z zachowaniem walorów użytkowych, co może nieznacznie wpływać na ich wygląd.

Maksymalny wymiar przechowywanego dokumentu to 215 x 258 mm. Maksymalne obciążenie szuflady  50 kg.
Wymiary zewnętrzne: 83 x 61 x 63 cm
Wymiary wewnętrzne szuflad: 15 (22,3) x 52,2 x 58,5 cm
Waga: 50 kg

*Czas realizacji: ok. 4 tygodni

* Meble wykonywane są na specjalne zamówienie klienta i nie podlegają zwrotowi.

* Koszty wysyłki przy zamówieniu na meble są naliczane indywidualnie


Inne produkty w kategorii Szafy lekarskie i kartotekowe: