Statystyki

Produktów: 7961
Kategorii: 1092
Nowości: 59

Najpopularniejsze

 • Czarna, wybielająca pasta do zębów
  Czarna, wybielająca pasta do zębów

  [Czarna pasta do zębów]

  20,00 zł
 • Termometr bezdotykowy na podczerwień
  Termometr bezdotykowy na podczerwień

  Termometr bezdotykowy na podczerwień jest urządzeniem nowoczesnym i niezwykle skutecznym. Służy on do [pomiaru temperatury] ciała lub powierzchni wybranego przedmiotu przy zastosowaniu procesu dynamicznej korekcji uwzględniającej temperaturę otoczenia względem temperatury ciała.

  108,00 zł
 • Prześcieradła medyczne bibułowo foliowe MedixPro 77x210 cm - 5 szt.
  Prześcieradła medyczne bibułowo foliowe MedixPro 77x210 cm - 5 szt.

  Prześcieradła MedixPro przeznaczone są na łóżka medyczne oraz stoły do masażu. Są alternatywą dla prześcieradeł z włókniny oraz dla wielorazowych prześcieradeł podgumowanych.

  12,00 zł
 • Strzykawka cewnikowa Janeta 100 ml+ 2 dodatkowe końcówki Luer
  Strzykawka cewnikowa Janeta 100 ml+ 2 dodatkowe końcówki Luer

  Strzykawka cewnikowa 100 ml Właściwości: przezroczysty cylinder wykonany z polipropylenu umożliwiający doskonałą wizualizację zawartości ergonomicznie ukształtowany tłok wykonany z polipropylenu, pozwala na dokładne i wygodne nabieranie leków dwie końcówki do cewnika uszczelnienie w postaci podwójnego pierścienia minimalna objętość zalegająca (przestrzeń martwa) kryza ograniczająca, zabezpieczająca przed przypadkowym wysunięciem tłoka doskonałe dopasowanie i wykończenie tłoka zapewnia idealną szczelność i bezskokowy przesuw w cylindrze oraz wygodną jednoręczną obsługę do każdej strzykawki dołączony reduktor luer

  2,45 zł
 • Apteczka osobista
  Apteczka osobista

  [Apteczka osobista] o rozmiarach 14 x 10 x 5 cm jest [małą apteczka] z podstawowym asortymentem niezbędnym do udzielenia [pierwszej pomocy]. [Apteczka] świetnie sprawdza się jako zaopatrzenie każdej torby, plecaka, kosmetyczki czy kieszeni, ponieważ zajmuje bardzo mało przestrzeni.

  14,10 zł
 • Tablica okulistyczna Snellena - cyferki
  Tablica okulistyczna Snellena - cyferki

  Tablica okulistyczna - cyferki

  39,00 zł
 • Podkład chłonny Abri Cell 40x60 cm, 6-w - 25 szt.
  Podkład chłonny Abri Cell 40x60 cm, 6-w - 25 szt.

  Asortyment jednorazowych chłonnych podkładów składających się z 6 warstw bibułki celulozowej 40x60

  13,50 zł
 • Kleszczołapki - 2 szt.
  Kleszczołapki - 2 szt.

  Proste, niezawodne i bezpieczne narzędzie do usuwania kleszczy, opracowane przez praktyka, lekarza weterynarii, p. Denis Heitz.

  11,00 zł
 • Tablica okulistyczna Snellena - literki
  Tablica okulistyczna Snellena - literki

  Tablica okulistyczna - literki

  39,00 zł
 • Pain®Gone - Podręczny Przyrząd Przeciwbólowy
  Pain®Gone - Podręczny Przyrząd Przeciwbólowy

  Pain®Gone Podręczny Przyrząd Przeciwbólowy jest skutecznym i bezpiecznym urządzeniem do likwidowania bólów kostno-stawowych, związanych ze zwyrodnieniami i reumatyzmem.

  250,00 zł

Najnowsze Produkty

 • Abri-Man Wkładki Slipguard 800 ml
  Abri-Man Wkładki Slipguard 800 ml

  [Abri-Man] to [wkładki higieniczne]  zaprojektowane specjalnie dla mężczyzn, idealnie dopasowują się do męskiej anatomii. Konstrukcja Abri Man zapewnia dyskretne rozwiązanie, które umożliwia użytkownikowi prowadzenie normalnego i aktywnego życia. Wkładki [Abri-Man Slipguard] zapewniają dodatkowe zabezpieczenie związane z nietrzymaniem moczu. Wkładki posiadają kształt dopasowany do męskiej anatomii,  zapobiegają przeciekom, redukują nieprzyjemny zapach.

  24,81 zł
 • Abri-Let Wkładki Poporodowe Maxi 1300 ml
  Abri-Let Wkładki Poporodowe Maxi 1300 ml

  Abri-Let Maxi to produkt poporodowy, w kształcie prostokąta z miękkim i bardzo cienkim wkładem wyposażony w SAP (Superabsorbent). Posiada warstwę białej folii (TBS) i białe samoprzylepne paski z tyłu. Produkt może być stosowany w połączeniu z innymi  wyrobami higienicznymi, w przypadku lekkiej inkontynencji lub też jako opatrunek w przypadku ran. Polecamy stosowanie produktów Abri-Let w połączeniu z gamą produktów Abri-Flex. 

  36,83 zł
 • Abri-Let Wkładki Poporodowe Comfort Anatomic 500 ml
  Abri-Let Wkładki Poporodowe Comfort Anatomic 500 ml

  [Abri-Let] [Comfort Anatomic] to [wkładki poporodowe] o anatomicznym kształcie, które mogą być również używane jako [wkładka absorpcyjna], opatrunek na rany, czy też w czynnościach po operacyjnych. Produkt można poddawać sterylizacji. Wkładki zapewniają komfort i bezpieczeństwo dzięki anatomicznemu kształtowi i zoptymalizowanej strukturze rdzenia. Polecamy stosowanie Abri-Let w połączeniu z gamą produktów [Abri-Flex]. Produkt jest lekki i dyskretny, a korzystanie z niego jest proste i skuteczne.

  12,28 zł
 • Abri-Let Wkładki Poporodowe Comfort Super 140 ml
  Abri-Let Wkładki Poporodowe Comfort Super 140 ml

  [Abri-Let Comfort Super] to [produkt poporodowy], w kształcie prostokąta z miękkim i bardzo cienkim wkładem wyposażonym w SAP (Superabsorbent). Produkt może być stosowany jako opatrunek w przypadku ran.  Wkładki poporodowe można stosować w połączeniu z innymi  wyrobami higienicznymi. Polecamy stosowanie Abri-Let w połączeniu z gamą produktów Abri-Flex. [Wkładki poporodowe] oddychają na całej powierzchni, mogą być stosowane po operacji, długie włókna  rozprowadzają płyn szybko i skutecznie, minimalizują nieprzyjemny zapach.

  68,03 zł
 • Abri-Let Wkładki Poporodowe Comfort Mini 500 ml
  Abri-Let Wkładki Poporodowe Comfort Mini 500 ml

  [Abri-Let Comfort Mini] to [produkt poporodowy], w kształcie prostokąta z miękkim i bardzo cienkim wkładem, warstwą białej folii (TBS) i białymi samoprzylepnymi paski z tyłu. Produkt może być stosowany w przypadku lekkiej inkontynencji lub też jako opatrunek w przypadku ran.  Abri-Let może być stosowany w połączeniu z innymi  wyrobami higienicznymi. Polecamy stosowanie Abri-Let w połączeniu z gamą produktów Abri-Flex.  [Wkładki poporodowe] mogą być stosowane w przypadku tamowania ran na ciele, na blokach operacyjnych. Bezszelestna folia zapewnia komfort i bezpieczeństwo. Posiadają system minimalizujący nieprzyjemny zapach. Certyfikat Nordic Eco-label.

  19,06 zł
 • Abri-San Pieluchy Special Premium 2000 ml
  Abri-San Pieluchy Special Premium 2000 ml

  [Abri-San Special] przeznaczone są dla osób zmagających się ze wszystkimi stopniami inkontynencji, począwszy od lekkiej do bardzo ciężkiej. Produkt został wyposażony w specjalne barierki z kieszonkami, które zatrzymują kał w środku nawet w przypadku wydalenia pod ciśnieniem.  Produkt testowany dermatologicznie, bez lateksu i nie bielony chlorem. Certyfikat Nordic Eco-Label. [Pieluchy Special Premium] zapewniają: - optymalny komfort i dyskrecję - miękkie, przedłużone barierki boczne  - system TopDry - minimalizujący nieprzyjemny zapach - oddychająca warstwa spodnia

  62,38 zł
 • Abri-San Pieluchy Premium 3400 ml 11
  Abri-San Pieluchy Premium 3400 ml 11

  [Abri-San] 11 stosowane są do umiarkowanego i ciężkiego [nietrzymania moczu]. [Pieluchy] wyposażono w miękkie, przedłużone barierki, dzięki temu oferują wyjątkową ochronę przed przeciekaniem. Posiadają taśmy samoprzylepne umożliwiające regulację. Produkt wyposażony jest w system TopDry, który pozwala skórze oddychać, a użytkownikowi czuć się wygodnie i komfortowo w każdej sytuacji. Testowane dermatologicznie,Certyfikat Nordic Eco-Label,Certyfikat FSC,Produkt bez lateksu i nie bielony chlorem. Pieluchy Abri-San Premium zapewniają : - optymalny komfort i dyskrecja - posiadają oddychająca warstwę spodnią, która jest tekstylną włókniną w dotyku podobną do bawełny - minimalizują nieprzyjemny zapach

  27,75 zł
 • Abri-San Pieluchy Premium 2800 ml 10
  Abri-San Pieluchy Premium 2800 ml 10

  [Abri-San] 10 stosowane są do umiarkowanego i ciężkiego [nietrzymania moczu]. [Pieluchy] wyposażono w miękkie, przedłużone barierki, dzięki temu oferują wyjątkową ochronę przed przeciekaniem. Posiadają taśmy samoprzylepne umożliwiające regulację. Produkt wyposażony jest w system TopDry, który pozwala skórze oddychać, a użytkownikowi czuć się wygodnie i komfortowo w każdej sytuacji. Testowane dermatologicznie,Certyfikat Nordic Eco-Label,Certyfikat FSC,Produkt bez lateksu i nie bielony chlorem. Pieluchy Abri-San Premium zapewniają : - optymalny komfort i dyskrecja - posiadają oddychająca warstwę spodnią, która jest tekstylną włókniną w dotyku podobną do bawełny - minimalizują nieprzyjemny zapach

  38,11 zł
 • Abri-San Pieluchy Premium 2400 ml 9
  Abri-San Pieluchy Premium 2400 ml 9

  [Abri-San] 9 stosowane są do umiarkowanego i ciężkiego [nietrzymania moczu]. [Pieluchy] wyposażono w miękkie, przedłużone barierki, dzięki temu oferują wyjątkową ochronę przed przeciekaniem. Posiadają taśmy samoprzylepne umożliwiające regulację. Produkt wyposażony jest w system TopDry, który pozwala skórze oddychać, a użytkownikowi czuć się wygodnie i komfortowo w każdej sytuacji. Testowane dermatologicznie,Certyfikat Nordic Eco-Label,Certyfikat FSC,Produkt bez lateksu i nie bielony chlorem. Pieluchy Abri-San Premium zapewniają : - optymalny komfort i dyskrecja - posiadają oddychająca warstwę spodnią, która jest tekstylną włókniną w dotyku podobną do bawełny - minimalizują nieprzyjemny zapach

  44,02 zł
 • Abri-San Pieluchy Premium 2500 ml 8
  Abri-San Pieluchy Premium 2500 ml 8

  [Abri-San] 8 stosowane są do umiarkowanego i ciężkiego [nietrzymania moczu]. [Pieluchy] wyposażono w miękkie, przedłużone barierki, dzięki temu oferują wyjątkową ochronę przed przeciekaniem. Posiadają taśmy samoprzylepne umożliwiające regulację. Produkt wyposażony jest w system TopDry, który pozwala skórze oddychać, a użytkownikowi czuć się wygodnie i komfortowo w każdej sytuacji. Testowane dermatologicznie,Certyfikat Nordic Eco-Label,Certyfikat FSC,Produkt bez lateksu i nie bielony chlorem. Pieluchy Abri-San Premium zapewniają : - optymalny komfort i dyskrecja - posiadają oddychająca warstwę spodnią, która jest tekstylną włókniną w dotyku podobną do bawełny - minimalizują nieprzyjemny zapach

  35,31 zł