Alkomaty 

na stronie

Kategorie

Parametry

Producenci
Cena

Statystyki

Produktów: 6971
Kategorii: 996
Nowości: 2

Najpopularniejsze

 • Termometr bezdotykowy na podczerwień
  Termometr bezdotykowy na podczerwień

  Termometr bezdotykowy na podczerwień jest urządzeniem nowoczesnym i niezwykle skutecznym. Służy on do [pomiaru temperatury] ciała lub powierzchni wybranego przedmiotu przy zastosowaniu procesu dynamicznej korekcji uwzględniającej temperaturę otoczenia względem temperatury ciała.

  108,00 zł
 • Lampa bakteriobójcza przepływowaNBVE 60 P
  Lampa bakteriobójcza przepływowaNBVE 60 P

  Są to urządzenia enerooszczędne, które ponadto można stosować podczas obecności pacjentów i personelu w pomieszczeniu. Szkodliwe promieniowanie nie wydostaje się na zewnątrz, dlatego jest to w pełni bezpieczne. Nowoczesna budowa zapewnia szczelność oraz pozwala na łatwą dezynfekcję. Przepływowe lampy bakteriobójcze emitują promieniowanie o długości fali UV-C 253,7 nm. Dzięki temu wszelkie bakterie, wirusy, grzyby oraz inne drobnoustroje są skutecznie dezaktywowane. 

  1460,00 zł
 • AniosGel 85 NPC 500 ml - bez pompki
  AniosGel 85 NPC 500 ml - bez pompki

  Alkoholowo-wodny, tiksotropowy żel do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk metodą wcierania.

  14,74 zł
 • Termometr bezdotykowy TMB-COMPACT TECH-MED
 • Aniosgel 85 NPC 5L
  Aniosgel 85 NPC 5L

  Aniosgel 85 NPC 5L.

  299,00 zł
 • Skinman Soft Protect 5L
 • Termometr na podczerwień bezdotykowy Diagnostic NC PRO, op. 1 szt
  Termometr na podczerwień bezdotykowy Diagnostic NC PRO, op. 1 szt

  Bezdotykowy [termometr na podczerwień] DIAGNOSTIC NC PRO Pomiar temperatury podczas snu. Pomiar temperatury otoczenia. Szybki pomiar - 1 sek. Alarm podwyższonej temperatury. Podświetlany wyświetlacz. Pamięć 12 pomiarów. Zasilanie 2 baterie typ AAA Wymiary: 141 x 36 x 37 mm Miejsce pomiaru: czoło i otoczenie. Autowyłączenie po 30 sek.

  180,00 zł
 • Bioseptol Gel Antybakteryjny żel do rąk - 1000 ml
  Bioseptol Gel Antybakteryjny żel do rąk - 1000 ml

  [Bioseptol żel] – gotowy do użycia preparat na bazie alkoholu etylowego w postaci żelu o działaniu bakterio i grzybobójczym [do higienicznej dezynfekcji rąk].  Preparat nie zawiera aldehydów, chlorheksyny, chloru i fenoli. Specjalnie opracowana receptura zapewnia pH neutralne dla skóry. Zawiera D-pantenol który po wniknięcu w skórę przekształca się w witaminę B5,pielęgnuje i natłuszcza skórę, chroniąc ją przed nadmiernym wysuszaniem podczas wielokrotnych i częstych zastosowań. Zaopatrzony w pompkę dozującą. Opakowanie 1000ml jest zaopatrzone w atomizer i jest kompatybilne z istniejącymi dozownikami łokciowymi.

  24,00 zł
 • Termometr na podczerwień Diagnostic NC300
  Termometr na podczerwień Diagnostic NC300

  Termometr na podczerwień Diagnostic NC300

  148,00 zł
 • Płyn do dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością - 0,5L
  Płyn do dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością - 0,5L

  [Płyn do dezynfekcji] zapewnia szybkie i łatwe mycie oraz [dezynfekcję] powierzchni, które mają kontakt z żywnością. Ma idealne zastosowanie przy ochronie i [dezynfekcji] małych i trudno dostępnych powierzchni takich jak blaty, stoły, ławy, klamki, uchwyt oraz do sprzętu i akcesoriów kuchennych.

  26,46 zł

Najnowsze Produkty