ZA-018-17 Zarys Zarys

Kaniula biała wenflon 1,5 x 45 mm 17G z portem

2,40 zł

bruttow tym 8% VAT

Następny dzień roboczy

W magazynie


Płatność
Ilość w opakowaniu: 1 szt.
Rozmiar: 1,5 x 45 mm, 17G

Kaniula dożylna (wenflon) ECO flon koloru białego o rozmiarach 1,5 mm x 45 mm i 17 G jest w pełni profesjonalnym narzędziem medycznym.

Jest to plastikowa rurka, która przez umieszczenie w żyle, dzięki stalowej igle, pozwala na podłączenie strzykawki czy kroplówki przez zewnętrzną część, a dzięki ostrym zakończeniu, wprowadzenie do naczynia jest bardzo łatwe i komfortowe. Kaniula jest bardzo często stosowana w terapii wszelkimi płynami infuzyjnymi jak i transfuzji krwi we wszelkich szpitalach, placówkach medycznych itp. Cewnik wykonany jest z bardzo wysokiej jakości FEP (kopolimer tetrafluoroetylenu z heksafluoropropylenem). Produkt posiada wygodne do zamontowania skrzydełka, które gwarantują stabilne przymocowanie. Port boczny posiada standardowy korek oraz silikonową zastawkę, która zapobiega cofaniu się podawanych płynów. Cewnik wyposażony jest w aż dwa paski kontrastujące w RTG. Korek stworzony jest w typie Luer-lock. Sterylizacja-tlenek etylenu. Nie posiada lateksu.

Głównym celem użycia kaniuli jest fakt, ze dzięki niej nie ma potrzeby wykonywania każdorazowo nowego wkłucia. Maksymalny czas użycia kaniuli, to 72 h.
Biały

• rozmiar 17 G
• średnica zewnętrzna 1,5 mm
• średnica wewnętrzna 1,2 mm

Przepływ:
• infuzja płynu 125 ml/min
• krew 76 ml/min

Inne produkty w kategorii Kaniule: