Unieruchomienie kończyn 

na stronie

Kategorie

Parametry

Producenci
Cena

Statystyki

Produktów: 6790
Kategorii: 997
Nowości: 37

Najpopularniejsze

Najnowsze Produkty

 • Rękawice lateks EASYCARE, bezpudrowe rozm. L - 100szt
  Rękawice lateks EASYCARE, bezpudrowe rozm. L - 100szt

  Bezpudrowe rękawice lateksowe, spełniają wymagania stawiane przez normy

  63,00 zł
 • Maseczki medyczne - opakowanie 50szt.
  Maseczki medyczne - opakowanie 50szt.

  Maseczka medyczna 3-warstwowa, na gumkę. Certyfikowana, nie utrudnia oddychania i zapewnia komfort noszenia. Wyprodukowane w Polsce. 

  32,00 zł
 • Maska ochronna wielokrotnego użycia KN95 FFP2, op. 10 szt
  Maska ochronna wielokrotnego użycia KN95 FFP2, op. 10 szt

  [Maska ochronna] [KN95] [FFP2] [Maseczka] [KN95]  zwana jest też półmaską lub maską ochronną. Wysokiej jakości [maska filtrująca] wyposażona w zawór oddechowy, filtruje najdrobniejsze cząstki znajdujące się we wdychanym powietrzu. [Półmaska]  posiada funkcjonalną budowę, co pozwala na nieskrępowane ruchy głowy, dopasowanie gogli ochronnych, czepka, a także nie utrudnia zbytnio mówienia. [Maseczki filtrujące] 3M wyposażone są w zawór oddechowy, który istotnie zmniejsza opory oddechowe, co ułatwia oddychanie. Maska filtruje powietrze wdychane, toteż powinna być używana przez osoby zdrowe - powietrze wydychane ulega filtracji. Zastosowanie masek ochronnych: - przygotowywanie cytostatyków, - procesy mycia i dezynfekcji (szczególnie przy użyciu środków lotnych - zalecamy również zastosowanie gogli ochronnych), - podczas kontaktu z pacjentem chorym m.in. na zapalenie płuc, grypę, gruźlicę, mykoplazmę, błonnicę, - przedostawanie się zakaźnych cząstek do powietrza przy użyciu diatermii czy lasera, - powstawanie aerozoli krwi w powietrzu podczas stosowania narzędzi pneumatycznych, pił, wierteł. - podczas kontaktu z AH1N1. Maseczka  ochronna FFP2  spełnia wymagania normy EN149:2001. Wielkość [maski] elastyczna, dopasowana do różnych rozmiarów twarzy.

  40,00 zł
 • Prześcieradło Abri Bed Basic Plus, 80x170cm, 25 szt.
  Prześcieradło Abri Bed Basic Plus, 80x170cm, 25 szt.

  Produkty z grupy Ochrona łóżka stanowią szeroką gamę wyrobów stosowanych w przypadku inkontynencji oraz procedur takich jak opatrywanie ran, pobieranie krwi czy przebieranie pacjenta. Koncept oferuje wyroby jednorazowego i wielokrotnego użytku. Szeroki asortyment pozwala dopasować wyroby idealnie do różnych potrzeb klienta. Produkty mogą być stosowane w opiece domowej i instytucjonalnej.Jednorazowe prześcieradła o różnych rozmiarach oraz wytrzymałościach. Idealne do ochrony łóżek oraz krzeseł lub do stosowania przy innych procedurach np. bandażowanie.

  36,10 zł
 • OPTILENE 0 (3,5) 75cm HR37 (M).RCP
  OPTILENE 0 (3,5) 75cm HR37 (M).RCP

  Optilene to syntetyczna niewchłanialna monofilament wykonana z polipropylenu i niebieskiego polietylenu.Optilene to niezrównana wytrzymałość szwówOptilene to optymalne połączenie elastyczności i rozciągliwości szwuRozmiary:metryczne 0,2 do 5USP: 10/0 do USP 2Zalety materiału do szycia:- płynne przechodzenie nici przez tkaninę- doskonała wytrzymałość na węzeł i zdolność do wiązania szwu- minimalna reakcja zapalna tkanki na nić

  310,00 zł
 • Kominiarka z maseczką, kolor biały, gramatura 20g/m2, op. 100 szt
  Kominiarka z maseczką, kolor biały, gramatura 20g/m2, op. 100 szt

  Kominiarka z maseczką, kolor biały, gramatura 20g/m2, op. 100 szt

  232,00 zł
 • Ochraniacze na obuwie, włóknina, kolor biały - 100 szt.
  Ochraniacze na obuwie, włóknina, kolor biały - 100 szt.

  Ochraniacze na obuwie z polietylenu, w kolorze białym.

  28,00 zł
 • KOMBINEZON polipropylenowy M
 • Fartuch foliowy grubość 40 um - kolor biały, rozm. M, op. 25 szt
 • Ochraniacze na buty włókninowe PP, zielone, op. 50 szt
  Ochraniacze na buty włókninowe PP, zielone, op. 50 szt

  [Ochraniacze na buty] włókninowe PP, kolor zielony 

  15,00 zł