Rękawiczki bawełniane 

na stronie

Kategorie

Parametry

Producenci
Cena

Statystyki

Produktów: 7976
Kategorii: 1092
Nowości: 60

Najpopularniejsze

Najnowsze Produkty

 • Abri-Wing-M2 Pieluchomajtki Premium 2300 ml
  Abri-Wing-M2 Pieluchomajtki Premium 2300 ml

  [Abri-Wing M2]  to [pieluchomajtki] mające zastosowanie w przypadku od umiarkowanego do ciężkiego nietrzymania moczu. Produkt  zapewnia wyjątkową ochronę przed przeciekaniem, dyskrecję oraz wysoki poziom wygody podczas użytkowania. Pieluchomajtki Abri-Wing wyposażone są w specjalny pas mocujący. Rzepy wielokrotnego użytku są łatwe w regulacji, warstwa spodnia jest miękka i chłonna, natomiast unikalny system TopDry zapewnia szybkie wchłanianie cieczy i utrzymanie suchej skóry.Pieluchomajtki pełnią wiele funkcji:- oddychają na całej powierzchni,- komfortowa i delikatna tekstylna warstwa spodnia,- przejrzysta numeracja i system kodów,- system minimalizujący nieprzyjemny zapach,- wyjątkowy system TopDry, który szybko wchłania oraz utrzymuje suchą powierzchnię,- wskaźnik wilgotności,- wielokrotnego użytku, - elastyczne zapięcie na rzep,- produkt bez lateksu i nie bielony chlorem

  39,40 zł
 • Abri-Wing-L2 Pieluchomajtki Premium 2700 ml
  Abri-Wing-L2 Pieluchomajtki Premium 2700 ml

  [Abri-Wing L2]  to [pieluchomajtki] mające zastosowanie w przypadku od umiarkowanego do ciężkiego nietrzymania moczu. Produkt  zapewnia wyjątkową ochronę przed przeciekaniem, dyskrecję oraz wysoki poziom wygody podczas użytkowania. Pieluchomajtki Abri-Wing wyposażone są w specjalny pas mocujący. Rzepy wielokrotnego użytku są łatwe w regulacji, warstwa spodnia jest miękka i chłonna, natomiast unikalny system TopDry zapewnia szybkie wchłanianie cieczy i utrzymanie suchej skóry. Pieluchomajtki pełnią wiele funkcji: - oddychają na całej powierzchni, - komfortowa i delikatna tekstylna warstwa spodnia, - przejrzysta numeracja i system kodów, - system minimalizujący nieprzyjemny zapach, - wyjątkowy system TopDry, który szybko wchłania oraz utrzymuje suchą powierzchnię, - wskaźnik wilgotności, - wielokrotnego użytku, - elastyczne zapięcie na rzep, - produkt bez lateksu i nie bielony chlorem

  42,95 zł
 • Abri-Form XL4 Pieluchomajtki Premium 4000 ml
  Abri-Form XL4 Pieluchomajtki Premium 4000 ml

  [Abri-Form XL4 Premium] to [pieluchomajtki] mające zastosowanie w przypadku od [umiarkowanego do ciężkiego nietrzymania moczu]. Produkt zapewnia wyjątkową ochronę przed przeciekaniem, dyskrecję oraz wysoki poziom wygody podczas użytkowania.Pieluchomajtki Premium oddychają na całej powierzchni a miękkie i niezawodne barierki chronią przed przeciekaniem. System TopDry, szybko wchłania oraz utrzymuje suchą powierzchnię. Produkt posiada elastyczne zapięcie na rzep i klej umożliwiające repozycjonowanie. Certyfikat Nordic Eco-Label,testowane dermatologicznie,produkt bez lateksu i nie bielony chlorem.

  39,05 zł
 • Abri-Form XL2 Pieluchomajtki Premium 3400 ml
  Abri-Form XL2 Pieluchomajtki Premium 3400 ml

  [Abri-Form XL2 Premium] to [pieluchomajtki] mające zastosowanie w przypadku od [umiarkowanego do ciężkiego nietrzymania moczu]. Produkt zapewnia wyjątkową ochronę przed przeciekaniem, dyskrecję oraz wysoki poziom wygody podczas użytkowania.Pieluchomajtki Premium oddychają na całej powierzchni a miękkie i niezawodne barierki chronią przed przeciekaniem. System TopDry, szybko wchłania oraz utrzymuje suchą powierzchnię. Produkt posiada elastyczne zapięcie na rzep i klej umożliwiające repozycjonowanie. Certyfikat Nordic Eco-Label,testowane dermatologicznie,produkt bez lateksu i nie bielony chlorem.

  57,62 zł
 • Abri-Form L4 Pieluchomajtki Premium 4000 ml
  Abri-Form L4 Pieluchomajtki Premium 4000 ml

  [Abri-Form L4 Premium] to [pieluchomajtki] mające zastosowanie w przypadku od [umiarkowanego do ciężkiego nietrzymania moczu]. Produkt zapewnia wyjątkową ochronę przed przeciekaniem, dyskrecję oraz wysoki poziom wygody podczas użytkowania.Pieluchomajtki Premium oddychają na całej powierzchni a miękkie i niezawodne barierki chronią przed przeciekaniem. System TopDry, szybko wchłania oraz utrzymuje suchą powierzchnię. Produkt posiada elastyczne zapięcie na rzep i klej umożliwiające repozycjonowanie. Certyfikat Nordic Eco-Label,testowane dermatologicznie,produkt bez lateksu i nie bielony chlorem.

  38,09 zł
 • Abri-Form L3 Pieluchomajtki Premium 3400 ml
  Abri-Form L3 Pieluchomajtki Premium 3400 ml

  [Abri-Form L3 Premium] to [pieluchomajtki] mające zastosowanie w przypadku od [umiarkowanego do ciężkiego nietrzymania moczu]. Produkt zapewnia wyjątkową ochronę przed przeciekaniem, dyskrecję oraz wysoki poziom wygody podczas użytkowania.Pieluchomajtki Premium oddychają na całej powierzchni a miękkie i niezawodne barierki chronią przed przeciekaniem. System TopDry, szybko wchłania oraz utrzymuje suchą powierzchnię. Produkt posiada elastyczne zapięcie na rzep i klej umożliwiające repozycjonowanie. Certyfikat Nordic Eco-Label,testowane dermatologicznie,produkt bez lateksu i nie bielony chlorem.

  55,22 zł
 • Abri-Form L2 Pieluchomajtki Premium 3100 ml
  Abri-Form L2 Pieluchomajtki Premium 3100 ml

  [Abri-Form L2 Premium] to [pieluchomajtki] mające zastosowanie w przypadku od [umiarkowanego do ciężkiego nietrzymania moczu]. Produkt zapewnia wyjątkową ochronę przed przeciekaniem, dyskrecję oraz wysoki poziom wygody podczas użytkowania.Pieluchomajtki Premium oddychają na całej powierzchni a miękkie i niezawodne barierki chronią przed przeciekaniem. System TopDry, szybko wchłania oraz utrzymuje suchą powierzchnię. Produkt posiada elastyczne zapięcie na rzep i klej umożliwiające repozycjonowanie. Certyfikat Nordic Eco-Label,testowane dermatologicznie,produkt bez lateksu i nie bielony chlorem.

  58,99 zł
 • Abri-Form L1 Pieluchomajtki Premium 2500 ml
  Abri-Form L1 Pieluchomajtki Premium 2500 ml

  [Abri-Form L1 Premium] to [pieluchomajtki] mające zastosowanie w przypadku od [umiarkowanego do ciężkiego nietrzymania moczu]. Produkt zapewnia wyjątkową ochronę przed przeciekaniem, dyskrecję oraz wysoki poziom wygody podczas użytkowania.Pieluchomajtki Premium oddychają na całej powierzchni a miękkie i niezawodne barierki chronią przed przeciekaniem. System TopDry, szybko wchłania oraz utrzymuje suchą powierzchnię. Produkt posiada elastyczne zapięcie na rzep i klej umożliwiające repozycjonowanie. Certyfikat Nordic Eco-Label,testowane dermatologicznie,produkt bez lateksu i nie bielony chlorem.

  63,81 zł
 • Abri-Form M4 Pieluchomajtki Premium 3600 ml
  Abri-Form M4 Pieluchomajtki Premium 3600 ml

  [Abri-Form M4 Premium] to [pieluchomajtki] mające zastosowanie w przypadku od [umiarkowanego do ciężkiego nietrzymania moczu]. Produkt zapewnia wyjątkową ochronę przed przeciekaniem, dyskrecję oraz wysoki poziom wygody podczas użytkowania.Pieluchomajtki Premium oddychają na całej powierzchni a miękkie i niezawodne barierki chronią przed przeciekaniem. System TopDry, szybko wchłania oraz utrzymuje suchą powierzchnię. Produkt posiada elastyczne zapięcie na rzep i klej umożliwiające repozycjonowanie. Certyfikat Nordic Eco-Label,testowane dermatologicznie,produkt bez lateksu i nie bielony chlorem.

  37,53 zł
 • Abri-Form M3 Pieluchomajtki Premium 2900 ml
  Abri-Form M3 Pieluchomajtki Premium 2900 ml

  [Abri-Form M3 Premium] to [pieluchomajtki] mające zastosowanie w przypadku od [umiarkowanego do ciężkiego nietrzymania moczu]. Produkt zapewnia wyjątkową ochronę przed przeciekaniem, dyskrecję oraz wysoki poziom wygody podczas użytkowania.Pieluchomajtki Premium oddychają na całej powierzchni a miękkie i niezawodne barierki chronią przed przeciekaniem. System TopDry, szybko wchłania oraz utrzymuje suchą powierzchnię. Produkt posiada elastyczne zapięcie na rzep i klej umożliwiające repozycjonowanie. Certyfikat Nordic Eco-Label,testowane dermatologicznie,produkt bez lateksu i nie bielony chlorem.

  53,70 zł