JUV-PRT1 Juventas Juventas

Parawan teleskopowy - mobilny

750,00 zł

bruttow tym 8% VAT

Dostępny na zamówienie

Do ustalenia


Płatność
Ilość w opakowaniu: 1 szt.
Rozmiar: 70-200 x 150-170 x 51

Parawan teleskopowy wykonany jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Jego konstrukcja jest nowoczesna- polega na wysuwających się teleskopowo elementów z wysięgnika.

Ekran parawanu teleskopowego wykonany jest z elanobawełny medycznej, która jest odporna na zabrudzenia i zarysowania. U jego podstawy zamieszczone są cztery kółka z hamulcami, dzięki którym z łatwością przesuniemy parawan w dowolne dla nas miejsce. Jest idealnym rozwiązaniem dla małych pomieszczeń, w zależności od upodobań i potrzeb możemy wysunąć teleskop na odpowiednią dla nas długość. Skala teleskopu jest bardzo szeroka- od 70 do 200 cm. 
Wykonany jest on z największą starannością i precyzją. Dużym atutem prezentowanego parawanu jest możliwość jego złożenia według własnych preferencji i potrzeb. Jego budowa pozwala na łatwe i szybkie przemieszczenie, bez możliwości poślizgu. Zapewnia on pacjentowi komfort i wygodę podczas wizyty u specjalisty. 
Oferowany parawan ze względu na swój rozmiar i możliwość złożenia jest przede wszystkim uniwersalny i idealny do każdego gabinetu. Przed rozłożeniem nie zajmuje dużo miejsca, ale jest wystarczający, by zapewnić dyskrecję i komfort podczas badania czy też wykonywanego masażu.

Parawan teleskopowy zapewni prywatną przestrzeń dla Ciebie i Twojego pacjenta  podczas badania, zabiegu czy tez masażu. Został wykonany z najwyższą precyzją i starannością, więc z pewnością stanie się stałym elementem wyposażenia Twojego gabinetu.
Jeśli interesuje Cię mniejszy lub większy, bardziej rozbudowany parawan- znajdziesz go u nas!
Poniżej znajduje się tabela kolorów ekranów:


Dane techniczne :
  • Długość: 70 - 200 cm
  • Wysokość: 150 - 170 cm
  • Głębokość: 51 cm
  • Wymiary ekranu: 200 cm x 144 cm
  • Waga: 13 kg

Inne produkty w kategorii Parawany: