3M-1679 3M 3M

Tegaderm Diamond opatrunek przezroczysty 10cm x 11,5cm

6,26 zł

bruttow tym 8% VAT

Następny dzień roboczy


Płatność
Ilość w opakowaniu: 1 szt.
Rozmiar: 10cm x 11,5cm

Tegaderm Diamond to opatrunek przezroczysty do ochrony miejsc wkłuwania i otoczenia ran, a także do mocowania cewników do wilgotnej skóry o wymiarach 10cm x 11,5cm.

Został zaprojektowany tak, by zapewniać pewną barierę przeciwko cząsteczkom wirusów o średnicy 27 mm i większej, zachowując nienaruszoną strukturę. Materiał, z którego został wykonany poprawia przepuszczalność pary wodnej i bezpieczeństwo miejsca aplikacji, dodatkowo pozwalając na jego stałą obserwację. Dzięki przepuszczalności skóra 'oddycha', a pacjent czuje się komfortowo.

Idealnie przylegające brzegi opatrunku do skóry stanowią barierę dla zewnętrznych źródeł zakażenia, jak płyny, bakterie czy wirusy. Opatrunek ten nie zawiera lateksu.

Atutem jest także bardzo łatwa aplikacja Termaderm Diamond. System ramki sprawia, że mocowanie jest łatwe i precyzyjne, redukując możliwość przywarcia do rękawiczek lub do samego materiału opatrunkowego.

Jest bardzo praktyczny i funkcjonalny. Łączy zwiększoną oddychalność ze skuteczną adhezją, dlatego może pozostawać nienaruszony nawet w wilgotnych warunkach.

Cechy:
- kształt diamentu,
- idealna ochrona przeciwko wirusom, bakteriom, itp,
- przepuszczalność pary wodnej,
- możliwość ciągłej obserwacji skóry,
- brak lateksu

Polecamy także opakowanie zbiorcze- 50 szt. opatrunku przezroczystego Tegaderm Diamond 10cm x 11,5cm.
Dostępne rozmiary:
- 6 cm x 7 cm,
- 10 cm x 12 cm,
- 10 cm x 11,5 cm,

Inne produkty w kategorii Opatrunki gotowe - jałowe: