PD-004 Lysoform Lysoform

Aerodesin płyn do dezynfekcji butelka 1 litr ze spryskiwaczem

45,00 zł

bruttow tym 8% VAT

Do 5 dni roboczych


Płatność

Produkt dostępny w kategoriach:

Ilość w opakowaniu: 1 szt.
Rozmiar: 1L

Aerodesin płyn do dezynfekcji jest preparatem służącym do całkowitej dezynfekcji wszelkich wyrobów medycznych jak i małych, trudno dostępnych powierzchni wyposażenia, które posiada właściwości odporne na alkohol z dodatkiem glutaraldehydu. Nasz płyn do dezynfekcji posiada bardzo silne właściwości bakteriobójcze, prątkobójcze, wirusobójcze oraz grzybobójcze. Jego dezynfekująca specyfika składu działa także jako preparat do powierzchni kontaktujących się z żywnością. Aby zaaplikować preparat do dezynfekcji należy go jedynie rozpylić, co sprawia, że jest bardzo łatwy w użyciu. Kolejną zaletą preparatu jest to, że nie tworzy absolutnie żadnego tłustego nalotu, jest bardzo prosty w rozprowadzaniu oraz, co ważne, schnie bardzo szybko nie pozostawiając żadnych smug czy plam. Posiada on delikatny zapach, dzięki któremu umycie nawet dużych powierzchni, nie przytłacza chemicznym zapachem. Podsumowując jego najważniejsze cechy: występuje ponad 20lat na rynku, posiada wygodną i szybką formę aplikacji preparatu, ma krótki czas działania, posiada szerokie spektrum biobójcze, wykonany jest na bazie alkoholi.
SKUTECZNOŚĆ BIOBÓJCZA
1 minuta: bakteriobójczy, prątkobójczy, grzybobójczy, wirusobójczy (HIV, HBV, HCV, Adenowirus, Norowirus, Vacciniawirus, Poliomawirus)
30 minut: bakteriobójczy, prątkobójczy, grzybobójczy, wirusobójczy (HIV, HBV, HCV, Adenowirus, Norowirus, Vacciniawirus, Poliomawirus, Poliowirus

Opakowanie typ - butelka 1 litr ze spryskiwaczem

SKŁAD 
100 g preparatu zawiera: 32,5 g propan-1-ol, 18 g etanol, 0,1 g glutaraldehyd


Inne produkty w kategorii Sterylizacja i dezynfekcja: