DER-02-2 Miltex Inc. Miltex Inc.

Jednorazowa, sterylna igła biopsyjna Biopsy Punch 2 mm

13,50 zł

bruttow tym 8% VAT

Następny dzień roboczy

W magazynieRozmiar (mm)
Płatność
Ilość w opakowaniu: 1 szt.
Rozmiar: 2 mm

Jednorazowa sterylna igła biopsyjna Biopsy Punch 2 mm jest profesjonalnym narzędziem do wykonywania zabiegu biopsji, który polega na pobraniu materiału biologicznego z prawdopodobnie zmienionych chorobowo tkanek.

Produkt posiada jednolitą ostrą krawędź tnąca, która została wykonana z najwyższej jakości nierdzewnej stali. Rączka poprawia uścisk i kontrolę nad produktem, ponieważ jest delikatnie żebrowana. Znajduje się na niej także wytłoczony rozmiar, dzięki czemu jest on bardzo łatwy w identyfikacji. Produkt jest jednorazowego użytku przy czym jest całkowicie sterylny i pakowany pojedynczo, co gwarantuje najwyższą jakość badania oraz zapewnia komfort fizyczny jak i psychiczny pacjenta.

Sterylność i jednorazowość igły pomaga w uniknięciu jakichkolwiek zakażeń podczas wykonywania zabiegu biopsji jak i podnosi standard całego badania oraz placówki, w której badanie jest wykonywane.
Produkt jest całkowicie profesjonalny oraz bezpośrednio gotowy do użycia. Igła znajduje swoje główne zastosowanie w dermatologii, chirurgii jak i pediatrii. Przedstawiony produkt posiada szeroką gamę rozmiarów, które dostępne są w Naszym sklepie. 

Inne produkty w kategorii Do biopsji: