KAMED-0200 KAMED KAMED

Pojemnik na mocz – kaczka męska 1200 ml z rączką

8,43 zł

bruttow tym 8% VAT

Następny dzień roboczy

W magazynie


Płatność
Ilość w opakowaniu: 1 szt.
Rozmiar: 1200 ml

Pojemnik na mocz jest produktem przeznaczonym do stosowania w placówkach medycznych, szpitalach, ale także w warunkach domowych.

Jest on bardzo rozpowszechniony w Polsce jak i za granicą. Pojemnik na mocz bardzo pomaga mężczyznom obłożnie chorym, ponieważ dzięki niemu, jest możliwość załagodzenia przebiegu choroby czy długotrwałego urazu. Jest przeznaczony także dla ludzi, którzy są zmuszeni stale przebywać w łóżku. Kaczka męska zapewnia ogromny komfort psychiczny i fizyczny pacjenta. Pojemnik na mocz służy do załatwiania potrzeb fizjologicznych w pozycji leżącej bądź półsiedzącej. Jest on bardzo lekki i przyjemny w kontakcie z ciałem. Tworzywo, z którego jest wykonana kaczka męska pozwala na dowolne mycie powszechnie dostępnymi środkami czyszczącymi.

Jego wszechstronna możliwość higieny wynika z tego, że jest on wykonany z materiału odpornego na działanie preparatów dezynfekujących, które w swoim składzie zawierają aldehydy, związki chloru i czwartorzędowe zasady amonowe.
Sterylizacja pojemnika na mocz w autoklawie w atmosferze sprężonej pary wodnej może nastąpić w temperaturze do 126 stopni C w czasie nie dłuższym niż 30 minut, a w stężeniu suchego powietrza w temperaturze do 130 stopni C. 

Inne produkty w kategorii Kaczki, tulipany: