W611124000 Mercator Medica... Mercator Medica...

Serweta włókninowa z przylepcem 75 x 75 cm OPERO DRAPE jałowa, 1 szt.

2,80 zł

bruttow tym 8% VAT

Następny dzień roboczy


Płatność

Produkt dostępny w kategoriach:

Ilość w opakowaniu: 1 szt.
Rozmiar: 75 x 75 cm

Serweta włókninowa z przylepcem jałowa 75 x 75 cm

Serwety włókninowe z serii OPERO DRAPE przeznaczone są do zastosowania na bloku operacyjnym. Wyposażone są w taśmę przylepną potrzebną do przymocowania obłożenia do skóry pacjenta. Przy szczelnym mocowaniu do skóry pacjenta zmniejszają przenoszenie flory bakteryjnej skóry do rany. Zostały wykonane z barierowych wysokochłonnych materiałów, które podnoszą komfort pracy i minimalizują ryzyko zakażeń. Stanowią element obłożenia pola operacyjnego, które jest stosowane w celu zapewnienia czystej mikrobiologicznie strefy roboczej wokół rany. 


WŁAŚCIWOŚCI

  • wykonane z włókniny polipropylenowej w gram. min. 62 g/m²
  • z przylepcem
  • jałowe
  • jednorazowe
  • dostępne w różnych rozmiarach
  • produkt nie nadaje się do sterylizacji

ZASTOSOWANIE

Serwety przeznaczone są do stosowania w warunkach bloku operacyjnego, gabinetach zabiegowych, salonach kosmetycznych, klinikach weterynaryjnych oraz innych miejscach, gdzie wymagane jest użycie jałowej bariery.


Serweta znajduje się w opakowaniu typu „folia-papier”. Opakowania jednostkowe zaopatrzone są w dwie samoprzylepne etykiety typu TAG zawierające nazwę dostawcy, numer referencyjny produktu, numer serii i datę ważności. Na opakowaniu jednostkowym piktogram potwierdzający, że serweta nie zawiera lateksu. 


Cena dotyczy 1 sztuki.

Inne produkty w kategorii Z brzegiem przylepnym: