ZA334100 Zarys Zarys

Coloplast Biatain® Non-Adhesive nieprzylepny,piankowy - 10x10 cm- 10szt.

159,51 zł

bruttow tym 8% VAT

Następny dzień roboczy

W magazynie


Płatność
Ilość w opakowaniu: 10 szt.
Rozmiar: 10 x 10 cm

Unikatowa trójwymiarowa struktura pianki zapewniająca większą chłonność

Pod wpływem kontaktu z wysiękiem unikatowa trójwymiarowa struktura pianki Biatain dopasowuje się do kształtu łożyska rany, zapewniając większą chłonność – nawet podczas ucisku.

Ograniczone do minimum ryzyko wycieku wysięku i maceracji skóry (1)
Dzięki większej chłonności i możliwościom kontroli wysięku opatrunek minimalizuje ryzyko wycieku i maceracji skóry. Opatrunek nieprzylepny jest przeznaczony do stosowania na rany otoczone wrażliwą skórą.

Długi czas noszenia
Dzięki większej chłonności opatrunek Biatain charakteryzuje się długim czasem noszenia. Badania wykazały, że dzięki wydłużonemu czasowi noszenia (do 7 dni) opatrunek Biatain jest rozwiązaniem efektywnym kosztowo.

Miękki i elastyczny opatrunek


Opatrunek Biatain Nieprzylepny to miękki i elastyczny opatrunek piankowy. Ścięte krawędzie zmniejszają ryzyko odciśnięcia brzegów opatrunku na skórze.

Sposób działania
Unikatowa trójwymiarowa struktura pianki umożliwia pionowe wchłanianie wysięku i blokuje płyn w swoim wnętrzu, jednocześnie pozostawiając ranę odpowiednio wilgotną, tak zapewnić optymalne środowisko leczenia.

Skład
Opatrunek Biatain Nieprzylepny to miękki i wygodny, poliuretanowy opatrunek piankowy z półprzepuszczalną warstwą zewnętrzną, która chroni przed wilgocią i bakteriami.

Zastosowanie
Opatrunek Biatain Nieprzylepny można zastosować w procesie leczenia wielu typów ran z wysiękiem, w tym owrzodzeń podudzi, owrzodzeń odleżynowych, niezakażonych owrzodzeń w przebiegu stopy cukrzycowej, oparzeń drugiego stopnia, miejsc pobrania, ran pooperacyjnych i otarć skóry. Opatrunek Biatain Nieprzylepny można stosować w połączeniu z terapią uciskową.

Kluczowe zalety

  • Pod wpływem kontaktu z wysiękiem unikatowa trójwymiarowa struktura pianki Biatain dopasowuje się do kształtu łożyska rany – nawet podczas ucisku.
  • Unikatowa trójwymiarowa struktura pianki umożliwia pionowe wchłanianie wysięku i blokuje płyn w swoim wnętrzu, jednocześnie pozostawiając ranę odpowiednio wilgotną, tak zapewnić optymalne środowisko leczenia.
  • Opatrunek Biatain Nieprzylepny do ran otoczonych bardzo wrażliwą skórą.
  • Opatrunek Biatain Nieprzylepny to miękki, elastyczny i bardzo wygodny opatrunek piankowy.
  • Ścięte krawędzie zmniejszają ryzyko odciśnięcia brzegów opatrunku na skórze.


Inne produkty w kategorii Opatrunki Coloplast: