VA-021 Leonhard Lang Leonhard Lang

Jednorazowa elektroda EKG Skintakt F-55 - 30 szt.

9,60 zł

bruttow tym 8% VAT

Do 5 dni roboczych


Płatność

Produkt dostępny w kategoriach:

Ilość w opakowaniu: 30 szt.
Rozmiar: 55 mm

Jednorazowa elektroda EKG przeznaczona jest do  monitorowania SKINTACT F-55.
Wykonana jest ona z wysokiej jakości materiału, dzięki czemu jest łagodna dla skóry pacjenta i nie podrażnia jej. Podłoże elektrody jednorazowej wykonana jest z wysokiej jakości pianki PE, jest okrągła i jej średnica wynosi 55mm.
Dodatkowo wyposażona jest w specjalną warstwę żelu, która eliminuje ryzyko poparzenia i rozproszenia impulsu elektrycznego podczas defibrylacji. 
Jednorazowa elektroda wyposażona w czujnik - pokryty chlorkiem srebra czujnik Ag/AgCl. Gwarantuje on doskonałe przewodzenie i rzetelne przekazanie sygnału z ciała pacjenta do aparatury oraz precyzyjny odczyt badań. 

Oferowana przez nas elektroda posiada także warstwę żelu ciekłego, który zapewnia niezawodny przepływ sygnału. Jest on hipoalergiczny, ale przede wszystkim eliminuje ryzyko poparzenia i rozproszenia impulsu elektrycznego. Delikatny dla skóry, umieszczony na elektrodzie klej, to gwarancja stabilnego i komfortowego zamocowania elektrody. 
Na elektrodzie umieszczona jest prosta instrukcja obsługi, która ułatwi pierwsze użycie. 
Jednorazowa elektroda Skintact F- 55 zapewnia sterylność i komfort w użytkowaniu

Firma Leonhard Lang specjalizuje się w produkcji najlepszych na świecie artykułów kardiologicznych, w tym elektrod jednorazowych.Cechy:
- czujnik Ag/AgCl
- żel półpłynny
- podłoże z pianki PE
- okrągła 55 mm

Inne produkty w kategorii Elektrody: