Wiadomość wysłana
Detektor tętna płodu Sonoline C (Babysound C1)
Detektor tętna płodu Sonoline C (Babysound C1)
Detektor tętna płodu Sonoline C (Babysound C1)Detektor tętna z kolorowym wyświetlaczem graficznym LCD. Bardzo czuła sonda zastosowana w tym detektorze tętna płodu gwarantuje idelny odsłuch tętna dziecka. Można go zaliczyć do kategorii domowe KTG.
Odbiorca :
*
*
* Pole wymagane
Profesjonalny Detektor tętna płodu Sonoline C z kolorowym wyświetlaczem LCD. Znajdzie idealne zastosowanie w gabinecie ginekologicznym, w szkole rodzenia, u położnej a także będzie idealny dla przyszłej mamy. Urządzenie przeznaczone jest do odsłuchu tętna płodu i pracy ciagłej. Detektor tętna płodu to tak zwane domowe KTG, ponieważ jest to uproszczona wersja aparatu ktg bez druku, zapisu badania, skurczów i markera ruchów. Urządzenie pozwala na jednoczesny pomiar tętna płodu i jego odsłuch. Dzięki zastosowaniu podobnej budowy głowicy, takiej jak w aparacie KTG, odsłuch jest bardzo precyzyjny i dobrej jakości. Odsłuch tętna jest możliwy już od 12 tygodnia ciąży.
Wszystkie detektory tętna płodu posiadają stosowne atesty i deklaracje, dzięki czemu są produktem medycznym. Urządzenia posiadają także znak CE i są dopuszczone do obrotu w Unii Europejskiej. Firma Cito sprzęt medyczny jest autoryzowanym dystrybutorem i serwisem firmy Contec producenta detektora Sonoline.