VA-032 Varia Varia

Elektrody klipsowe EKG dla dorosłych- 4 szt.

61,78 zł

bruttow tym 8% VAT

Następny dzień roboczy


Płatność

Produkt dostępny w kategoriach:

Ilość w opakowaniu: 4 szt.
Rozmiar: duża

Zestaw zawiera cztery elektrody kończynowe- inaczej zwane elektrodami klipsowymi. Wykorzystywane są one do badań elektrokardiograficznych czyli EKG. Badanie to jest jednym z podstawowych badań profilaktycznych wykonywanych u dzieci jak i dorosłych. Elektrody dostępne są w dwóch rozmiarach- duże przeznaczone dla osób dorosłych i w rozmiarze pediatrycznym- dla dzieci. Komplet klamer dostępny jest w czterech, różnych kolorach- żółtym, czerwonym, zielonym i czarnym. Czujnik elektrody wykonany jest z Ag/AgCl.
Elektrody klipsowe umieszczane są na kończynach pacjenta podczas badania spoczynkowego, poprzez lekkie zaciśnięcie ich.
Podczas analizy, aparat EKG rejestruje zmiany potencjału elektrycznego, jakie zachodzą na powierzchni ciała pod wpływem prądu elektrycznego wytwarzanego i rozchodzącego się w sercu. Elektrokardiograf odbiera sygnały ze skóry dzięki właśnie tym elektrodom mocowanym na ciele. Impulsy te są następnie poddane wzrostowi i odnotowane przez aparat na papierze w postaci krzywej EKG. Jest to odzwierciedlenie punktów oraz czasu zjawisk elektrycznych zachodzących w sercu w momencie wykonywania badania.

Elektrody są niezbędnym elementem przy wykonywaniu badania EKG i wykrywaniu chorób serca. Nasza firma posiada w sprzedaży najwyższej jakości elektrody klipsowe, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Jeśli interesują Cię elektrody dla dzieci- znajdziesz je również w naszym sklepie internetowym.
Zastosowanie:
EKG, Elektrokardiografia

Opakowanie:
komplet 4 elektrod w kolorach: żółtym, czerwonym, zielonym i czarnym.

Inne produkty w kategorii Elektrody: