T-3100750 Anios Anios

Aniosgel 800 CS Butelka z pompką 500 ml.

37,99 zł

bruttow tym 8% VAT

Następny dzień roboczy

W magazynie


Płatność
Ilość w opakowaniu: 1 szt.
Rozmiar: 500 ml.

Aniosgel 800 CS w butelce z pompką o pojemności 500 ml.

To alkoholowo‑wodny żel o właściwościach tiksotropowych do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk metodą wcierania. Produkt ten jest bardzo popularny i cieszy się dużym uznaniem wśród użytkowników.

Dedykowany szczególnie osobom, które z przyczyn zawodowych muszą często dezynfekować ręce.

Cechy:
- szerokie spektrum: bakterio-, prątko-, grzybo- i wirusobójcze udokumentowane wynikami badań wg obowiązujących w Polsce Norm Europejskich.,
- działanie bakteriobójcze: EN 1040, EN 1500, EN 1276, EN 12791,
- działanie prątkobójcze, w tym prątki gruźlicy: EN 14348,
- działanie wirusobójcze EN 14476 (Poliowirus, Adenowirus, Norowirus),
- aktywny wobec: HIV-1, HBV, HCV, Rotawirus, Herpeswirus, Coronawirus, wirus grypy A H1N1 i A NIBRG 14 H5N1,
- wykazuje również dodatkowe działanie bakteriobójcze przeciw: Acinetobacter baumanii LSE, Enterobacter aerogenes LSE,Enterobacter cloacae LSE, Enterococcus faecium (ERV/VRE), Escherichia coli LSE, Klebsiella pneumonia LSE, Staphylococcusaureus (SARM/MRSA), Listeria monocytogenes 4b, Salmonella enteritidis,
- czas dezynfekcji higienicznej określono wg normy PN-EN 1500, a czas dezynfekcji chirurgicznej i działanie przedłużone określono wg normy PN‑EN 12791.

Aniosgel 800 CS to preparat dezynfekujący gwarantujący najwyższe standardy higieniczne i jakościowe. Atutem produktu jest neutralne pH, a także brak barwników i substancji zapachowych, dzięki czemu jest doskonale tolerowany przez skórę nawet przy częstym stosowaniu.

Postać żelowa-  umożliwia łatwe dozowanie preparatu- nie rozpryskuje się i nie spływa z rąk. Dzięki właściwościom tiksotropowym, żel szybko przechodzi w postać ciekłą, co znacznie ułatwia dokładne rozprowadzanie i wcieranie preparatu w skórę. Jest przyjemny i bezpieczny dla skóry.

Zastosowanie:

- w placówkach ochrony zdrowia – szpitalach, blokach operacyjnych, gabinetach zabiegowych,stomatologicznych, chirurgicznych, przychodniach, jak i salonach kosmetycznych, placówkach opieki społecznej oraz innych obszarach gospodarki, w których wymagane są wysokie standardy higieniczne.

Butelka jest dodatkowo wyposażona w pompkę dozującą, dzięki czemu użycie produktu jest o wiele prostsze i łatwiejsze.
Skład:
Alkohol 70% (700 mg/g; tj. 755 ml/L), substancje nawilżające, zmiękczające, zagęszczające, woda.

Pojemność:
butelka z pompką 500 ml. 

Preparat został przebadany dermatologicznie. Przeznaczony do użytku profesjonalnego.


Inne produkty w kategorii Rąk i skóry: