EKO-W 97713 EKOPAK EKOPAK

Pojemnik na odpady medyczne, kartonowy - 4L

5,30 zł

bruttow tym 23% VAT

Następny dzień roboczy

W magazynieRozmiar (wielkość)
Płatność
Ilość w opakowaniu: 1 szt.
Rozmiar: 205 x 145 x 145 mm

Oferujemy Państwu pojemnik na odpady medyczne, wykonany z kartonu o pojemności 4L. 
Wykonany jest on z kartonu o podwyższonej sztywności (450g/m2) i impregnowany PE. Ze względu na konstrukcję, jest on bardzo wygodny i prosty w obsłudze. Pojemnik transportowany jest on w postaci płaskich arkuszy, składany natomiast zostaje dopiero przed użyciem. Po rozłożeniu jest on prostopadły i od razu gotowy do użycia. Konstrukcja pojemnika przeznaczona jest na 1-krotne złożenie, następne zaś doprowadza do braku usztywnienia i stabilności. 
W górnej części znajduje się otwór wrzutowy, dzięki którym w bezpieczny sposób pozbędziemy się odpadów. 
Przeznaczony jest on do zbierania igieł wraz ze strzykawkami, igieł kanałowych, strzykawek, wenflonów, szpatułek, lancetów oraz innych drobnych odpadów medycznych. Ze względu na pojemność- 4L, jest on przeznaczony do placówek o małym przepływie klientów.
Po użyciu i zapełnieniu pojemnika odpadami medycznymi, z łatwością zutylizujemy ten produkt. Produkt jest w kolorze czerwonym i jest bardzo dobrze oznaczony ze względu na swoją zawartość.

Firma EKOPAK s.c. w 2015 roku otrzymała znak „MYŚLIMY EKOLOGICZNIE”, który potwierdza,  że firma w swoich działaniach i produkcji wdraża rozwiązania proekologiczne. 
W swoim sklepie internetowym posiadamy również pojemniki o innym przeznaczeniu i w innych rozmiarach. Zachęcamy do skorzystania. Dane techniczne: 
• Otwór wrzutowy śr. 56 mm.
• Wymiary: dł., szer., wys. 205 x 145 x 145 mm.
Atesty: 
posiada dopuszczenie do stosowania w placówkach Służby Zdrowia (Atest PZH HB 610/93, Świadectwo COTM # 2862196 wydane przez Min. Zdr. i Op. Społ., Opinia U.J. Collegium Medicum, opinia Urz.Woj.Wydz.Ochr.Środowiska).

Utylizacja:

spalarnia, autoklaw.

Inne produkty w kategorii Pojemniki: