MS-MG-160-1L Medi-Sept Medi-Sept

Preparat do czyszczenia gresu i usuwania soli z posadzek i wykładzin - 1L

21,00 zł

bruttow tym 23% VAT

Następny dzień roboczy

W magazynie


Płatność
Ilość w opakowaniu: 1 szt.
Rozmiar: 1L

Preparat do czyszczenia gresu i usuwania soli z posadzek to bardzo wydajny preparat do czyszczenia podłóg z gresu, kamienia naturalnego, kamienia sztucznego, płytek ceramicznych jak i innych powierzchni odpornych na działanie kwasów. Służy on także do usuwania soli z podłóg oraz posadzek. Preparat może być używany do mycia ręcznego jak i także maszynowego. Dzięki unikalnej i innowacyjnej mieszance biodegradowalnych związków powierzchniowo czynnych jak i kwasów organicznych i nieorganicznych produkt zapewnia wyjątkowe i doskonałe właściwości czyszczące i odkamieniające. Preparat do czyszczenia gresu i usuwania soli idealnie nadaje się także do usuwania wszelkich osadów mineralnych, takich jak wapń, rdza, osady cementowe, kamień czy ślady soli. Ponadto nadaje się on także do czyszczenia fug czy wybielania powierzchni ze stali nierdzewnej i aluminium. Produkt jest również neutralizatorem zanieczyszczeń alkalicznych i skutecznie usuwa osady wapnia czy soli z większości twardych powierzchni podłogowych oraz wykładzin jak i z powierzchni przemysłowych. Dzięki temu, ze posiada neutralny i delikatny zapach, można stosować go nawet w małych pomieszczeniach. Produkt nie pozostawia żadnych smug oraz zanieczyszczeń spowodowanych czyszczeniem. 


Sposób użycia:
W zależności od stopnia zanieczyszczenia stosować rozcieńczenie: Mycie codzienne lub okresowe: od 1:100 do 1:40. Mycie gruntowne: od 1:10 do 1:40. Usuwanie osadów z soli i kamienia: stężenie 1:10 (użyć nierozcieńczony jeśli konieczne). Nanieść roztwór za pomocą szorowarki lub mopa, pozostawić na 3 do 10 minut. Zebrać rozpuszczone zanieczyszczenia z powierzchni za pomocą automatu szorującego, odkurzacza do pracy na mokro lub mopa. Zneutralizować wodą. 
Skład:
 <5% niejonowych środków powierzchniowo czynnych, <5% amfoterycznych środków powierzchniowo czynnych, <5% EDTA Na, kompozycja zapachowa. Środki powierzchniowo czynne spełniają wymogi biodegradacji zgodne z Rozp. 648/2004. 

UWAGA!
Polerowany marmur i płytki terazzo powinny być myte regularnie środkiem do czyszczenia o neutralnym pH. Inne produkty w kategorii Meble, podłogi, powierzchnie: