MS-MC-210-5L-C Medi-Sept Medi-Sept

Mediclean 210 Surface Preparat do mycia powierzchni zmywalnych -5L (czerwone owoce)

73,65 zł

bruttow tym 23% VAT

Następny dzień roboczy

W magazynie


Płatność
Ilość w opakowaniu: 1 szt.
Rozmiar: 5L

Preparat do mycia powierzchni zmywalnych test preparatem uniwersalnym do codziennego stosowania na różnych powierzchniach zmywalnych, np. powierzchnie lakierowane, płytki ceramiczne, marmur, tworzywa sztuczne, szkło, drzwi, okna, meble itp. Dzięki swojej nowoczesnej strukturze nie zostawia on żadnych smug, zacieków czy innych zanieczyszczeń powstających podczas czyszczenia powierzchni zmywalnych. Preparat do mycia nadaje powierzchniom delikatny połysk, jak i bardzo przyjemny zapach. Posiada on także właściwości antystatyczne, dzięki czemu, zapobiegnie on osadzaniu się kurzu, jak i innych drobinek. Po jego użyciu, wszystkie umyte powierzchnie zmywalne są skutecznie chronione przed zabrudzeniem. Używany jest głównie w gastronomii, ale także w placówkach medycznych. Preparat do mycia został dopuszczony, do zastosowania go w zakładach przetwórstwa spożywczego jak i również na powierzchnie mające kontakt z żywnością. 
Sposób użycia:
W zależności od stopnia zabrudzenia stosować rozcieńczenie od 25 do 200 ml na 10 l zimnej wody. Umyć powierzchnię i zostawić do wyschnięcia. Powierzchnie mające kontakt z żywnością dodatkowo spłukać wodą o jakości wody pitnej.
Skład:
Związki powierzchniowo czynne, rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie, związki kompleksujące, konserwant, kompozycja zapachowa, barwnik.
Opakowanie:
Baniak 5 l
Zapach: 
Czerwone owoce

Posiada atest PZH HŻ

Inne produkty w kategorii Meble, podłogi, powierzchnie: