KM-SQ-1-Ż KM-Projekt KM-Projekt

Pojemnik na ostre odpady medyczne SAFEQUICK 1,3L żółty

2,95 zł

bruttow tym 23% VAT

Następny dzień roboczy


Płatność
Ilość w opakowaniu: 1 szt.
Rozmiar: 1,3

Oferujemy Państwu pojemnik na ostre odpady medyczne o pojemności 1,3L.

Wykonany jest on z najwyższej jakości materiałów, odpornych na negatywne czynniki zewnętrzne. Dodatkowo wyposażony jest w nakładkę do poziomowego zdejmowania igieł. Dzięki niej zwiększona jest pojemność pojemnika o 0,3L, tj. do 1,3L. 
Dzięki konstrukcji pojemnika wszystkie czynności można z łatwością wykonać jedną ręką. Specjalna nakładka pozwala w ułamku sekundy pozbyć się igły, która w sposób bezpieczny wpada do środka pojemnika. Podczas wykonywania tych czynności nasza ręka znajduje się w bezpiecznej odległości, co wyklucza kontakt ręki z zainfekowaną powierzchnią, nawet, gdy pojemnik jest całkowicie zapełniony. 
Oferowany pojemnik przeznaczony jest do zbiórki ostrych narzędzi złożonych o długości do 27 cm. Igły umieszczone wewnątrz układają się w sposób poziomy, tak, by zapewnić całkowite wykorzystanie pojemności pojemnika. Dzięki swojej wielkości jest bardzo podręczny, więc z łatwością go przechowamy w kieszeni fartucha czy też przeniesiemy w dowolne miejsce.
Poziome zdejmowanie igły całkowicie wyklucza kontakt Państwa ręki z zainfekowaną powierzchnią (nawet w przypadku całkowitego zapełnienia pojemnika). 

Oferowany przez nas pojemnik na ostre odpady medyczne jest bardzo prosty, wygodny, a przede wszystkim bezpieczny w użytkowaniu. W naszym sklepie internetowym posiadamy także pojemniki o innym przeznaczeniu, zachęcamy do skorzystania.

Wymiary: 90/87/225mm

Inne produkty w kategorii Pojemniki: