76168 MaiMed MaiMed

Rękawice nitrylowe PF niebieskie roz. L

78,41 zł

-23%

60,25 zł

bruttow tym 8% VAT

Następny dzień roboczy

W magazynie


Płatność
Ilość w opakowaniu: 100 szt.
Rozmiar: L

Nitrylowe rękawiczki teksturowane niebieskie w rozmiarze L.

W swojej ofercie posiadamy nitrylowe rękawiczki diagnostyczne z rolowanym mankietem. Rękawiczki te wykonane są z syntetycznego kauczuku nitrylowego, są niesterylne, bezpudrowe i teksturowane.Posiadamy następujące rozmiary: XS, S, M, L.

Jedną z najważniejszych cech tego produktu jest brak lateksu- więc osoby, u których stwierdzono alergię na kauczuk naturalny (lateks), z pewnością mogą korzystać z nitrylowych rękawic.  Materiał, z którego zostały wyprodukowane,  charakteryzuje się lepszą wytrzymałością i rozciągliwością. W porównaniu do rękawiczek lateksowych i winylowych, rękawice te są bardziej odporne na przebicia i przecięcia. Mieszanka nitrylu sprawia, że są szczególnie elastyczne i zapewniają najwyższy komfort. 
Powierzchnia rękawic diagnostycznych jest teksturowana, dzięki czemu zapewnia pewny chwyt zarówno suchych jak i wilgotnych przedmiotów. Dodatkowo komfort pracy zwiększają teksturowane końcówki palców, gdyż zwiększają przyczepność rękawic do produktów. 
Nitrylowe rękawiczki diagnostyczne cieszą się dużym uznaniem ze względu na wygodę noszenia i pełną swobodę ruchów. Zapewniają one doskonałe wyczucie palców, dzięki czemu pozwalają na efektywne i precyzyjne przeprowadzanie różnych badań, zabiegów czy też innych czynności.
Rękawiczki z naszej oferty charakteryzuje wysoka trwałość mechaniczna. Chronią one nasze dłonie w sposób skuteczny przed czynnikami zewnętrznymi. Umożliwiają zachowanie warunków całkowitej czystości w obiektach służby medycznej, a także salonach urody czy też gabinetach kosmetycznych.
Nitrylowe rękawiczki diagnostyczne mają charakterystyczny jasnoniebieski kolor dodatkowo wzbogacony o rolowany mankiet.
Zapewniamy Państwu produkty najwyższej jakości, a w zakresie rękawiczek posiadamy bogatą ofertę, w której każdy znajdzie produkt odpowiedni dla swoich potrzeb.


Zapewnienie jakości:
  • MaiMed solution 100 spełniają wymagania: DIN EN 455 1, 2, 3, 4, EN 374 1, 2, 3, ASTM 6319
  • Oznaczenie CE: Na każdym poziomie opakowań
  • Klasyfikacja CE: Klasa I
Okres ważności:
5 lat
Pakowanie:
100 Sztuk/ Opakowanie
Magazynowanie:
W suchym i wolnym od zapylenia miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
RozmiarREFDługość (mm)Szerokość (mm)
S7616624585
M7616724595
L76168245105

Inne produkty w kategorii Rękawiczki nitrylowe: