3M-9661 3M 3M

Strzygarka z ruchomą głowicą 3M + ładowarka

733,00 zł

bruttow tym 8% VAT

Do 5 dni roboczych

Dostępny na zamówienie


Płatność
Ilość w opakowaniu: 1 szt.

Wysokiej jakości Strzygarka z ruchomą głowicą marki 3M razem z ładowarką- znanej na całym świecie. Jest bezprzewodowa, posiada wbudowany akumulator oraz wymienne ostrza.

Przygotowanie pola operacyjnego do zabiegu wymaga zazwyczaj usunięcia owłosienia ze skóry pacjenta. Strzygarka chirurgiczna jest nowoczesnym rozwiązaniem, które łączy ze sobą nowoczesny design i funkcjonalność.
Pozwala ona na znaczące zredukowanie ryzyka zakażenia oraz zmniejsza koszty związane z pobytem pacjenta w szpitalu. Przeprowadzone badania wykazują kilkukrotnie mniejszą ilość zakażeń w przypadku stosowania strzygarek w porównaniu z tradycyjnymi golarkami.

Strzygarka chirurgiczna pozwala na szybkie i efektywne usunięcie owłosienia nawet na największych obszarach ciała pacjenta, włosy są obcinane na długości ułamków milimetra, w związku z czym nie utrudniają przeprowadzenia zabiegu i opieki pielęgniarskiej po zabiegu, wymienne ostrza pozostają ostre przez bardzo długi czas.

Używanie strzygarek jest metodą nieinwazyjną, dzięki czemu eliminuje uszkodzenia skóry. Urządzenie może być bezpiecznie stosowane na każdym rodzaju skóry, a także w okolicy błon śluzowych.
Oddzielna ładowarka zawiera przewód elektryczny do podłączenia strzygarki podczas ładowania. 

Dane techniczne: 
- Częstotliwość: 50-60 Hz
- Czas pracy ciągłej: 60 minut
- Ciężar strzygarki (z ostrzem): 136 gram

Wymiary strzygarki: 
- 13,5 cm - długość, 
- 10,2 cm - obwód

Strzygarka spełnia wymogi European Medical Device 93/42/EECZestaw:
Strzygarka + ładowarka
Inne produkty w kategorii Dodatkowe akcesoria: