AA-B.1.002 Amed Amed

Wkładka wewnątrzmaciczna Cu 375 (typ Multiload)

42,36 zł

bruttow tym 8% VAT

Następny dzień roboczy

W magazynie


Płatność
Ilość w opakowaniu: 1szt.
Rozmiar: Uniwersalny

Wkładka wewnątrzmaciczna jest małym plastikowym urządzeniem umieszczonym w macicy, które zapobiega ciąży. Wkładka wewnątrzmaciczna jest łatwą, wygodną i wysoce skuteczną formą antykoncepcji, która nie przeszkadza w spontanicznym odbywaniu stosunków płciowych. Wkładka nie wymaga codziennej uwagi, niemniej jednak, należy sprawdzać jej umiejscowienie po każdej menstruacji. Można ją założyć lub usunąć w jakimkolwiek momencie, ale musi tego dokonać lekarz. Można ją usunąć w jakimkolwiek momencie a płodność powraca natychmiast.

Wkładka wewnątrzmaciczna Cu 375 może być założona w jakimkolwiek czasie w ciągu cyklu menstruacyjnego, pod warunkiem, że kobieta nie jest w ciąży i stale stosowała skuteczne środki antykoncepcyjne od ostatniej menstruacji.Wkładka wewnątrzmaciczna Cu 375 może być założona już po pierwszym trymestrze od poronienia bez komplikacji lub wywołanej aborcji. Osoba zakładająca powinna przeprowadzić odpowiedni wywiad oraz badanie pod kątem obecności chorób przenoszonych drogą płciową.

Właściwości wkładki Cu 375
  • Boczne ramiona wkładki Cu375 są elastyczne i ukształtowane w taki sposób, aby dokładnie przylegać do dna macicy, jednocześnie nie dotykając  jamy macicy  i nie powodując jej rozciągania.
  • Stosując wkładkę Cu 375 stopień ciąży pozamacicznej jest najmniejszy ze wszystkich innych stosowanych wkładek wewnątrzmacicznych i wynosi 0.25-0 na 1000 kobiet rocznie.
  • Wkładka wewnątrzmaciczna Cu 375 jest bardzo wygodnym, w 98 -99% skutecznym, potwierdzonym jako bezpieczny i łatwo odwracalnym środkiem antykoncepcyjnym, który może być używany aż do 5 lat lub usuniętym w każdym momencie. Ponieważ powyższa wkładka maciczna nie zawiera hormonów, nie występują żadne skutki uboczne wynikające ze stosowania hormonów.
  • Wkładka wewnątrzmaciczna Cu 375 jest zalecana dla kobiet, które mają co najmniej jedno dziecko (ciążą rozciąga macicę i tym samym zmniejsza ryzyko wydalenia wkładki), żyją w monogamicznym związku i nie miały zapalenia macicy lub nie mogą stosować antykoncepcji hormonalnej.

Wymiary: 
szerokość: 19 mm, długość: 35 mm

Termin Ważności:
 7
lat od daty produkcji

Okres antykoncepcji:
5 lat (okres rekomendowany)

Inne produkty w kategorii Wkładki wewnątrzmaciczne: