MS-MC-520-0,6L Medi-Sept Medi-Sept

Mleczko do czyszczenia powierzchni kuchennych i sanitarnych - 0,6L

8,00 zł

bruttow tym 23% VAT

Następny dzień roboczy

W magazynie


Płatność
Ilość w opakowaniu: 1 szt.
Rozmiar: 0,6L

Mleczko do czyszczenia powierzchni kuchennych i sanitarnych dostępny jest w formie emulsji. Preparat do czyszczenia skutecznie usuwa tłuste zabrudzenia, naloty kamienia wodnego, rdzy oraz jest idealny do pozbycia się wszystkich zanieczyszczeń powstałych w kuchniach oraz łazienkach. Jest idealny do różnych rodzajów powierzchni tj. wanny, umywalki, kafle, zlewy ceramiczne jak i stalowe, muszle klozetowe. Mleczko do czyszczenia doskonale sprawdza się w placówkach medycznych, wszelkich gastronomiach jak i gospodarstwach domowych. Ze względu na swój skład ilościowy jak i jakościowy, mleczko do czyszczenia nie jest niebezpieczne. Preparat do czyszczenia nie zostawia żadnych smug, zabrudzeń czy jakichkolwiek śladów. 


Sposób użycia:
Preparat należy, przed użyciem, dokładnie wstrząsnąć. Niewielką ilość mleczka do czyszczenia należy nanieść na wilgotny materiał tj. gąbka czy ściereczka. Po wyczyszczeniu brudnej powierzchni, należy spłukać ją wodą. 

Skład:
Zawiera mniej niż 5% niejonowych środków powierzchniowo czynnych, kompozycja zapachowa, konserwanty (Dimethylol Glycol, Dimethylol Urea, Methylochloroisothazolinone, Methylisothiazolinone). 

Współczynnik pH: 7,0 - 10,5

Inne produkty w kategorii Sanitaria i kuchnia: