KDM-G18 KDM KDM

Kaniula dożylna zielona wenflon KD-Fix 1,3 mm z portem

0,90 zł

bruttow tym 8% VAT

Następny dzień roboczy

W magazynie


Płatność
Ilość w opakowaniu: 1 szt.
Rozmiar: 1,3 x 45mm

Kaniula dożylna (wenflon) KD-Fix koloru zielonego o rozmiarach 1,3 mm x 1,0 mm i 18 G jest w pełni profesjonalnym narzędziem medycznym wykonanym z wysokiej jakości teflonu FEP i stali nierdzewnej.

Jest to plastikowa rurka, która przez umieszczenie w żyle, dzięki stalowej igle, pozwala na podłączenie strzykawki czy kroplówki przez zewnętrzną część, a dzięki ostrym zakończeniu, wprowadzenie do naczynia jest bardzo łatwe i komfortowe. Kaniula jest bardzo często stosowana w terapii wszelkimi płynami infuzyjnymi jak i transfuzji krwi we wszelkich szpitalach, placówkach medycznych itp. Produkt posiada wygodne do zamontowania skrzydełka, które gwarantują stabilne przymocowanie. Port boczny posiada standardowy korek oraz silikonową zastawkę, która zapobiega cofaniu się podawanych płynów. Korek stworzony jest w typie Luer-lock. Sterylizacja-tlenek etylenu. Nie posiada lateksu.

Głównym celem użycia kaniuli jest fakt, ze dzięki niej nie ma potrzeby wykonywania każdorazowo nowego wkłucia. Maksymalny czas użycia kaniuli, to 72 h.    


Zielony

• rozmiar 18 G
• średnica zewnętrzna 1,3 mm
• średnica wewnętrzna 1,0 mm

Przepływ:
• infuzja płynu 80 ml/min
• krew 45 ml/min

Inne produkty w kategorii Kaniule: