KDM-G24 KDM KDM

Kaniula dożylna żółta wenflon KD-Fix 0,7 mm

1,00 zł

bruttow tym 8% VAT

Do 5 dni roboczych

Towar u dostawcy


Płatność
Ilość w opakowaniu: 1 szt.
Rozmiar: 0,7 x 19 mm

Kaniula dożylna (wenflon) Neoflon BD koloru żółtego o rozmiarach 0,7 mm x 0,4 mm i 26 G jest w pełni profesjonalnym narzędziem medycznym.

Jest to plastikowa rurka, która przez umieszczenie w żyle, dzięki stalowej igle, pozwala na podłączenie strzykawki czy kroplówki przez zewnętrzną część, a dzięki ostrym zakończeniu, wprowadzenie do naczynia jest bardzo łatwe i komfortowe. Produkt wykonany jest z wysoko oczyszczonego teflonu PTFE, jest też idealnie dopasowany do dostępu do małych, delikatnych naczyń żylnych, które najczęściej posiadają noworodki, małe dzieci i osoby starsze. Kaniula jest bardzo często stosowana w terapii wieloma płynami infuzyjnymi jak i transfuzji krwi we wszelkich szpitalach, placówkach medycznych itp. Produkt posiada wygodne do zamontowania skrzydełka, które gwarantują stabilne przymocowanie. Dołączany uchwyt skrzydełkowy posiada bardzo unikalny kształt i choć jest bardzo małych rozmiarów, to idealnie trzyma się go w dłoni. Kaniula została specjalnie zaprojektowania, aby wprowadzenie jej do naczynia było jeszcze prostsze oraz aby ryzyko powikłań było jeszcze mniejsze. 

Głównym celem użycia kaniuli jest fakt, ze dzięki niej nie ma potrzeby wykonywania każdorazowo nowego wkłucia. Maksymalny czas użycia kaniuli, to 72 h.
Żółty

• rozmiar 24 G
• średnica zewnętrzna 0,7 mm
• średnica wewnętrzna 0,4 mm

Inne produkty w kategorii Kaniule: