KDM-G22 KDM KDM

Kaniula dożylna niebieska wenflon KD-Fix 0,9 z portem

0,85 zł

bruttow tym 8% VAT

Do 5 dni roboczych


Płatność
Ilość w opakowaniu: 1 szt.
Rozmiar: 0,9 x 25 mm

Kaniula dożylna (wenflon) KD-Fix koloru niebieskiego o rozmiarach 0,9 mm x 0,6 mm i 22 G jest w pełni profesjonalnym narzędziem medycznym wykonanym z wysokiej jakości teflonu FEP i stali nierdzewnej.

Jest to plastikowa rurka, która przez umieszczenie w żyle, dzięki stalowej igle, pozwala na podłączenie strzykawki czy kroplówki przez zewnętrzną część, a dzięki ostrym zakończeniu, wprowadzenie do naczynia jest bardzo łatwe i komfortowe. Kaniula jest bardzo często stosowana w terapii wszelkimi płynami infuzyjnymi jak i transfuzji krwi we wszelkich szpitalach, placówkach medycznych itp. Produkt posiada wygodne do zamontowania skrzydełka, które gwarantują stabilne przymocowanie. Port boczny posiada standardowy korek oraz silikonową zastawkę, która zapobiega cofaniu się podawanych płynów. Korek stworzony jest w typie Luer-lock. Sterylizacja-tlenek etylenu. Nie posiada lateksu.

Głównym celem użycia kaniuli jest fakt, ze dzięki niej nie ma potrzeby wykonywania każdorazowo nowego wkłucia. Maksymalny czas użycia kaniuli, to 72 h.    


Niebieski

• rozmiar 22 G
• średnica zewnętrzna 0,9 mm
• średnica wewnętrzna 0,6 mm

Przepływ:
• infuzja płynu 31 ml/min
• krew 18 ml/min

Inne produkty w kategorii Kaniule: